Gaziantep Havalimanı İş İlanları 2024

Gaziantep Havalimanı İş İlanları

Gaziantep hava limanı içerisinde çalışmak istiyorsanız öncelikle kendiniz için bir iş sahası belirlemelisiniz. Havalimanı iş ilanları sürekli bir personel alımından dolayı çok sık yapılıyor olsa da havalimanlarında çalışma koşullarının ve alım şartlarının farklı olduğunu da unutmamalısınız.

Gaziantep Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapacak olanlar güvenlik elemanı olarak çalışmak istiyorsa en az lise mezunu olmalı ve 18 yaşını da doldurmalıdır. TC vatandaşı olacak olan özel güvenlik elemanları belirlenen boy ve kilo ölçütlerine de uygun hareket etmelidir. Aksi durumda havalimanı personel alımı konusunda iş verenle sıkıntı yaşanabilir.

Gaziantep Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için başvuru yaparken özgeçmişinizin yanında detaylı bir sağlık verileri istendiğini unutmadan hareket etmeniz gerekiyor. Sağlık evraklarınız eksiksiz olmalı ve özellikle de güvenlik personeli olacaksanız sağlıklı ve dinç olmalısınız.

Çok talep olduğu için cevap bekleme süreniz uzun olabilir. Hava alanı personel alımı için aklınızdaki soruları danışma görevlilerine ve havalimanı çalışanlarına da detaylı olarak sorabilirsiniz.

Gaziantep Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için saat konusunda esnek olmanız gerekebilir. Çünkü havalimanlarında 24 saat çalışan olduğu için bazen vardiyanızın değişmesi ve gece çalışmanız söz konusu olabilecektir.

Havalimanı işçi alımı yapılırken bu şartlar da göz önünde bulundurularak personel alınır. Siz de bu şartları düşünerek başvurmalı ve saat konusunda esneklik olabileceğini de bilmelisiniz diyebiliriz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

3 Comments

  1. Almanyada 5 sene Frankfurt am Main havalimaninin bir deposunda vardiye görevlisi olarak tecrube sahibiyim.
    Bu bilgilerimi türkiyede gelisdirmek istiyorum

  2. Lisans mezunuyum silahli güvenlik belgem var ve özel güvenlik olarak çalışmak istiyorum 0543 392 65 01

  3. İyi günler daha önce turizimde çalıştım ondan sonra yurtdışına gittim uzun süre orda kaldım iki yıldır Gaziantepteyim İngilizce fıransızca Almanca ve Arapça biliyorum. Danışman olarak veya farklı depertmanlarda çalışabilirim esnek çalışma saati sorun deyil

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*