Gazdaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Zorlu Holding’in Zorlu Enerji iştiraki kapsamında hizmet vermekte olan GAZDAŞ, özellikle Gaziantep ve Trakya bölgesindeki doğalgaz dağıtım şirketlerinin başta gelen isimleri arasında yer almaktadır. Ülkemizin önde gelen doğalgaz ve enerji sağlayıcıları arasında yer almakta olan GAZDAŞ, 1993 yılında Zorlu Grubu çatısı altında enerji alanındaki hizmetlerine başlamıştır.

GAZDAŞ İş İlanları

Türkiye’nin en önemli doğalgaz ve enerji sağlayıcıları arasında en üst sıralarda yer almakta olan GAZDAŞ, kendi sektöründe lider ve öncü enerji dağıtım işletmeleri arasında öne çıkmaktadır. Oldukça farklı iş dalları ve çeşitli iş kollarında profesyonel eleman istihdam etmekte olan GAZDAŞ, kendi firma web sitesi ve çeşitli iş alım ve eleman arama siteleri üzerinden de çeşitli iş ilanları yayınlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Söz konusu GAZDAŞ markası, çeşitli iş kollarında pek çok farklı birimler için alanında profesyonel ve kalifiye personel istihdamı gerçekleştirmektedir. Söz konusu kendi firma web sitesi üzerinden ve çeşitli iş arama web siteleri üzerinden de pek çok farklı iş ilanı ile beraber alım yapmakta olan GAZDAŞ markası eleman alım ilanlarına, söz konusu linkler aracılığıyla erişebilmek mümkündür.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

GAZDAŞ markası bünyesinde çalışılabilecek pek çok farklı profesyonel pozisyon bulunmaktadır. Hem iş başvurusu hem de staj başvuruları ile öne çıkmakta olan GAZDAŞ firması, özellikle bazı pozisyonlar için yüksek sayıda personel alımı yapmaktadır.

  • İdari İşler Görevlisi,
  • Muhasebe Uzmanı,
  • Vergi Uzmanı.

Pozisyon Açıklamaları

  • İdari İşler Görevlisi: Genel olarak firma personelinin günlük ofis prosedürlerini gerçekleştirmek ve ofis stok durumu gibi çeşitli teknik durumların incelenmesiyle görevli personeldir.
  • Muhasebe Uzmanı: Söz konusu çalışılan firmanın her türlü finansal işlemlerinin kaydını tutan ve mali bilgilerini kaydetmekle yükümlü profesyonel elemanlardır.
  • Vergi Uzmanı: Vergi tespiti ve vergilendirme alanında hesap işlerinden sorumlu olan profesyonel personellerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Gaziantep, İstanbul, Bursa, Kırklareli.

1 Comment

  1. 9 yıl doğalgaz sayaç okuması ve açma kapama müşteri hizmetleri biriminde çalıştım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*