Gate Elektronik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gate Elektronik Alımı Yapacak

Gate Elektronik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Gate Elektronik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Gate Elektronik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gate Elektronik Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

GATE Elektronik, her geçen gün yeni yurt içi ve uluslararası projelerin altına imza atıyor. İnsan Kaynaklarına verdiği değer ve takım arkadaşlarına yaptığı yatırımlarla çıtasını her geçen gün yükseltiyor.

Bu takımda yer almak isteyen, hem yurt içi milli geliştirme projelerinde hem de uluslararası projelerde ileri teknolojileri kullanarak gerçek mühendislik çözümleri üreten, şirketin başarısını ileriye taşımayı hedefleyen, kendine güvenen, başarıya inanan arkadaşları GATE Elektronik ailesine davet ediyor.

Gate Elektronik İş İlanları

Gate Elektronik’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Asistan Alım İlanı

Şirketimizin Alt Sözleşmeler Birimi’ nde görevlendirilmek üzere belirtilen nitelikleri taşıyan ASİSTAN aramaktayız.

  • Üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Sözel bölümlerinden mezun,
  • Çok İyi seviyede İngilizce bilen,
  • MS Office programlarını iyi kullanabilen
  • Proje raporları ve resmi yazışmalar konusunda deneyimli,
  • Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli,
  • Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

Gate Elektronik İş Başvurusu Formu

Gate Elektronik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Gate Elektronik’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

3 Comments

  1. slm iism sevgul yasi 25 ciidyim is arayorum asci ve bayan belberiyim ve bana ulasmanixz iicn telim 00359897416833

  2. merhaba ENES ben elektronik bölümünü bitirdim 2 sene videocom elektronikte calıştım askere gidip geldim 7senede digitürkte teknikservis olarak çalıştım şirkt kapanınca da acıkta kaldım acil iş ihtiyacım var ve sizin gibi köklü bir firmaya katkıda bulunmak istiyorum referans,MANSUR YAVAŞ irtibat,542 509 69 14

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*