Garanti Factoring Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Garanti Factoring’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Garanti Factoring bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Garanti Factoring personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ülkemizin ilk Factoring firmalarından olan Garanti Factoring, 1990 senesinde kurulmuştur. Doğuş Holding 1996 yılında hisselerinin büyük kısmını satın almıştır. Kurum iş ilanları vererek, alımlar gerçekleştirmektedir.

Garanti Faktoring Personel Alımı

Garanti Factoring İş İlanları

Garanti Factoring iş ilanları Kariyer.net üzerinden takip edilebilir. Güncel ilanlar burada görülmekle beraber, ilerleyen dönemlerde de güncel araştırma yapılmalıdır. Zira iş ilanlarının son günü güncellenmezse, bu tarih geçince sonraki alımlara kadar başvuru sağlanamaz.

No Pozisyon Lokasyon
1 Portföy Yetkilisi/Yönetmeni-Ankara Ankara
2 Portföy Yetkilisi/Yönetmeni-Gaziantep Gaziantep

Nasıl Başvurulur?

Garanti Factoring iş başvurusu öncesinde her alımlarda farklı pozisyonların verilebileceği bilinmelidir. Dolayısıyla iş tanımı ve hangi niteliklerin arandığına her zaman dikkat edilmelidir. Zira başvuran adaylar, ilgili pozisyon ile uyumlu olmalıdır. 

Makale Yazarak Para KazanmakBaşvuru işlemleri için Kariyer.net üzerinde aktif olan pozisyonlar kullanılabilir. Eğer üyesi değilseniz, müracaat için ilk olarak kayıt olunur. Bu yapılmazsa başvuru da gerçekleştirilemez. Profil kısa sürede oluşturulduktan sonra CV hazırlanır. Sonrasında ise ilanlar sayfası açılarak başvurulur.

Eğer daha önceden bir profil açmışsanız yapmanız gerekenler farklılık gösterir. Burada şu işlemler uygulanır;

  1. Üyelik adı ve şifreniz ile profil açılır.
  2. Mevcut özgeçmiş kontrol edilerek, gerekliyse bilgiler güncellenir.
  3. Garanti Factoring sayfası açılarak başvuru yapılır.

Tüm işlemler böylece sonlanır. Firmanın bünyesinde bulunan yetkililer, başvuran adayları pozisyon kapsamında değerlendirir. Ardından uyum gösteren adaylar ile temasa geçilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde Portföy yetkilisi / yönetmeni ilanı vardır. Eğer başvurmak istiyorsanız, gerekli işlemler platformdan yapılabilir. Ancak öncesinde iş tanımları ve nitelikler kontrol edilmelidir.

Pozisyon Açıklamaları

Firma tarafından duyurulan Portföy yetkilisi ilanında B sınıfı ehliyeti olup araç kullanma niteliği görülür. Ayrıca üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezuniyet sahibi, askerlik görevi tamamlanmış olma gibi maddeler de vardır.

İş tanımlarında ise şirket ürünlerinin bütçelenmesi gerçekleştirilen hedefler paralelinde tüzel kişilere satış sağlamak, müşterilerin kazanılması gibi iş tanımları vardır.

Pozisyon hakkındaki detaylı açıklamalar ve adaylara gerekli olan bilgiler, Kariyer.net üzerinden alınabilir. İlgilenen kişiler hepsini değerlendirdikten sonra başvuru yapabilir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: Adana, Gaziantep

1 Comment

  1. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*