QNB Finansbank Personel Alımı ve İş İlanları 2020


QNB Finansbank Personel Alımı ve İş İlanları

Finansbank A.Ş 26 Ekim 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin öncülüğünde kurulmuştur. Kısa sürede büyük bir fark ortaya koymuş, özellikle akıllı bankacılık öyküsü ortaya koymuştur. Hisselerini 3 Şubat 1990 tarihinde halka açarak bu alanda ilk özel banka olmuştur.

Ekim 2016’da yeni ismi QNB Finansbank olmuştur. 31 Mart 2020 itibariyle toplam 518 şubesi bulunana bankanın 11,943 çalışanı vardır. Her geçen gün daha da büyümeye devam eden banka, yeni personellere ihtiyaç duymaktadır.

QNB Finansbank Personel Alımı ve İş İlanları

QNB Finansbank İş İlanları

QNB Finansbank iş ilanları konusunda çok geniş bir seçenek vardır. Banka, çok yönlü işlediği için personel ilanları da öne göre oluyor. İnsan Kaynakları sayfasına baktığımızda Deneyimliler, Yeni Mezun ve Öğrenciler seçenekleri bulunuyor. Çeşitli kademelere göre deneyimli kişiler banka ilanlarına başvurulabiliyorlar. Deneyimliler başvurularına başvuracak adayların 4 yıllık fakültelerinden mezun olmaları ve alanlarında deneyim sahibi olmaları gerekmektedir. Adaylardan pozisyon gereği çeşitli yetkinliklere sahip olma şartı aranmaktadır.

Yeni mezunlar için çağrı merkezi kadroları, managementtrainee, müfettiş yardımcısı, şube satış ve operasyon kadroları alanlarında, öğrenciler için ise staj programları bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler için finans up ve üniversite faaliyetlerinde görev alma imkânı da bulunmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

QNB Finansbank iş başvurusu için bankanın anasayfasına giderek İnsan Kaynakları, Ailemize Katılın, İş İlanları ve Başvuru sekmelerini takip edebilirsiniz. Bankanın iş ilanlarını ve faaliyetlerini Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn platformlarından takip edebilirsiniz.

Banka, ilanlarını kariyer.net, yenibiriş.com ve sevretcv.com online iş platformları üzerinde yayınlıyor. Bu üç platform üzerinde üyeliğiniz varsa özgeçmişiniz ile size uygun pozisyona başvurabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz yoksa yeni üyelik oluşturarak platformlardan ilanları takip edebilir, kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Bankaya dilerseniz web sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Özgeçmişinizi mail attığınızda insan kaynakları değerlendirecek ve kısa sürede tarafınıza döneceklerdir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Gişe görevlisi
 • Bireysel müşteri temsilcisi
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi
 • Güvenlik görevlisi
 • Saha satış personeli
 • Çaycı
 • Stajyer

Pozisyon Açıklamaları:

 • Gişe görevlisi: Gişe görevlilerinin görevi banka şubelerinin gişelerinde görev almak, müşteriler tarafından kredi kartı başvuruları, kredi işlemleri, hesap açtırma, para çekme, para transferi, döviz işlemleri ve daha pek çok işlemi yerine getirmektir.
 • Bireysel müşteri temsilcisi: Müşterilerden gelen soruların cevaplanmasını sağlamak, şikayetleri gidermek, hizmet ve ürünler hakkında müşterileri bilgilendirmek, iade işlemleri yapma, siparişler alma.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi: Müşteri İletişim Merkezine gelen telefonları cevaplayarak müşterilerin sorularına cevap verme ve diğer bütün bankacılık işlemlerini sağlamak.
 • Güvenlik görevlisi: Bankaşubelerinin içerisinde güvenliğin sağlanması, bankacılık işlemlerinin daha nizamlı sağlanması.
 • Saha satış personeli: Sahada bankanın ürünlerinin ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak ve yeni müşterileri bankaya kazandırmak.
 • Çaycı: Banka Şubelerinde misafirlerin ve personelin içecek ihtiyaçlarını karşılamak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi-Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul.

31 yorum

 1. merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

 2. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 3. 2 senelik muhasebe ve anadolu universitesi isletme mezunuyum 3 senelik muhasebe ve finans trcrubem var askerlik gorevini tamamlamis durumdayim 27 yasindayim bankanizin gise bolumunde calismak istiyorum

 4. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim. 05064950642

 5. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 6. 2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

 7. merhaba ben 2013 yılında Çankırı Karatekin üniversitesi işletme yönetiminden mezun oldum.acıkögretim işletmeden devam etmekteyim.Lilderlik okulu ve girişimcilik belgelerim var.Kendimi ifade etmeyi ve geliştirmeyi seven bir kişiliğe sahibim.sizlerle çalışmayı ve birlikte ilerlemeyii isterim.

 8. merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 9. ben 2014 meznunuyum yeren yönetimler bitirdim bilgisayar sertfikam var ayrıca konuşmasnı bılen bi kişilige sahibim ikna kabiliyetimde gayet iyi sizinle çalışmak isterim kendimi ifade etmeyı severim cekici bi yönüm vardır herzaman siznle calişmaktan memnun olurum

 10. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 11. Merhaba. Akdeniz Üniversitesi ekonometri bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.Sizinle ve bankanızla çalışmak istiyorum.İkna kabiliyetime ve insanlarla olan iletişimime güveniyorum.Kabul ederseniz memnun olurum.

 12. buraya neden kendı bılgılerınızı yazıosunuz anlamıs deılım buraların bankalarla yada frımalarla alakası yok bunu nasıl anlayamıosunuz gelmısınz bıde işe girmek ıstıosunuz bu kafaya kim iş verırr

 13. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 14. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 15. slm 25 yaşındayım.manisa/somadan mesaj yazıyorum.bekarım ve işsizim.ben düz lise mezunuyum kısacası çok konuşurum ama müşterilerle çok iyi anlaşabilirim.05071504260

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*