Eyüp Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Eyüp Belediyesi Personel Alımı

Personel alımları tüm güncelliği ile devam ediyor. İlanları takip ederek hem belediye bünyesinde hem de özel sektörde alımları öğrenebilir ve başvurabilirsiniz. Eyüp Belediyesi personel alımı farklı düzeylerde gerçekleştirilmektedir.

Dolayısıyla; ilköğretim, lise, yükseköğretim, üniversite gibi farklı eğitim düzeylerindeki kişilerin yanı sıra herhangi bir vasfı olmayan vatandaşların da gerekli koşulları sağlıyor olmaları durumunda başvuruda bulunabilecekleri farklı meslekler bulunmaktadır. Hademe, temizlik işçisi, beden işçisi, çaycı, uzman, tekniker, mimar bu mesleklerden sadece bir kaçı olarak sıralandırılabilir.

Eyüp Belediyesi Personel Alımı

Eyüp Belediyesi İşçi Alımı

En çok talep edilen kadrolar işçi kadroları oluyor. Eyüp Belediyesi işçi alımı “beden işçisi” olarak açılan ilanlar ile gerçekleştirilmektedir. Gerek işçi alımı, gerekse de diğer özel vasıflı yada vasıfsız personellerin alımı ile ilgili süreçler olsun, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından yönetilmektedir. Belediye ve faaliyet alanları doğrultusunda alımlar gerçekleştirilmektedir.

İşçi kadrosuna başvuru ve kabul edilme süreci çok daha kolay olmaktadır. Diğer personel alımlarına kıyasla, Eyüp Belediyesi işçi alımı başvuru şartları daha esnektir. Hademe, temizlik işçisi, çaycı, beden işçisi, bahçıvan gibi eş değerde ve daha çok herhangi bir vasıf gerektirmeyen bu iş modeli, beden gücünün ön plana çıktığı iş ilanlarıdır. Bu nedenle başvuruda bulunacak kişilerin eğitim durumları da önem arz etmemektedir.

Eyüp Belediyesi Memur Alımı

Memur kadroları da, işçi kadroları gibi farklı mesleklerden oluşabilmektedir. Kimi zaman işçi statüsünde görev alan işçi, zaman içerisinde memur kadrosuna da geçiş yapabilmektedir. Eyüp Belediyesi memur alımı sözleşmeli ve daimi olmak üzere iki ana kategoride değerlendirilebilir.

Normal şartlarda devlete bağlı bir kuruluşta görev alabilmek için KPSS’ye girmek gerekir. Bu sınav, çeşitli devlet kurumlarında memur olmak isteyen vatandaşları girmeleri gereken bir sınavdır fakat Eyüp Belediyesi memur alımı yada diğer belediyelerde de memur alımları herhangi bir sınav olmadan gerçekleştirilmektedir.

Eyüp Belediyesi genellikle her yıl alım yapmaktadır. Güncel olarak alımları takip etmeli, belirtilen başvuru tarihlerinde başvuruyu gerçekleştirmelisiniz.

Eyüp İş İlanları

Eyüp Belediyesi sınırlarında bulunan mahallelerde ikamet eden vatandaşlar, burada faaliyet göstermekte olan pek çok özel işletmeye başvurabilir ve böylelikle iş sahibi olabilirler. Nitekim eleman arayan işletmeler, web sitemizde Eyüp iş ilanları sayfasında güncel olarak bulunmaktadır.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de eypüp iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Eyüp belediyesi personel alımı sayfasında yer alan ilanların bir kısmı Belediye tarafından, bir kısmı da özel şirketler tarafından açılmış duyurulardır. Dolayısıyla iş arayan vatandaşların başvuru sürecinde ilan detaylarını dikkate almaları önemlidir. Detaylar kısmında aynı zamanda başvuru sürecinde gerekli olan belgeler de yer almaktadır.

Bu belgelerin doğru ve eksiksiz bir şekilde sağlanması, başvuru sürecinin sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuçlanabilmesi açısından önemlidir. Sizlere web sitemiz üzerinden en güncel ilanları sunarken, ilanların her birisinin talep ettiği şart ve belgeleri de sunuyoruz. Böylelikle sorunsuz bir şekilde başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

3 Comments

  1. Merhaba islambey mh eyüp sultan ilcesinde oturuyorum ozel güvenlik kartı mevcut e sınıfı ehliyetim var eyüp belediyesi bunyesinde calismak istiyorum yardimcu olursaniz sevinirm ..

  2. Diyanette 15 yıl çalıştım ailevi durumlardan istifa ettim belediye bünyesinde bir kadroda veya gassal kadrosunda çalışmak istiyorum zor durumdayım ilahiyat önlisans ve tashihi huruf mezunuyum 05511037615

  3. Yeşilpınar mah eyupte ikametgah ediyorum şöför işi arıyorum 40 yasındayım 1995den beri c ehliyetim var src 2 src4 ve piskoteknik belgem var işe ihtiyacım var eyüp belediyesi bunyesinde çalışmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*