ESOP Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Esop-Güvenlik-is-ilanlari

ESOP Güvenlik personel alımı yapacak!

ESOP Güvenlik iş başvurusu yaparak sizde ESOP Güvenlik’ın gücünden güç alabilirsiniz. ESOP Güvenlik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ESOP Güvenlik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. ESOP Güvenlik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ESOP GÜVENLİK 2004 yılında hizmet sektöründe,lider marka olmak amacıyla kuruldu.
Geride kalan 9 sene boyunca orta ve büyük ölçekli kamu ve özel kuruluşlara güvenlik hizmeti sağladı.

Bu süreç içerisinde, Hilton istanbul, Oyak Beton Santrali, Altınbaş Holding, Polat Renaissance İstanbul Otel, Kaya Ramada Hotel İstanbul, SEVEN HILL, Basketbol Fedarasyonu, Abdi İpekçi spor salonu, Çin Konsolosluğu gibi herkes tarafından bilinen köklü kurumlarla birarada bulundu.
ESOP GÜVENLİK bugün de kendisine güvenen yol arkadaşlarının güvenliğini sağlamakta ve gücüne güç katmaktadır.

ESOP ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ; mevcut veya kurmayı planladığınız özel güvenlik biriminizin resmi kuruluş işlemlerini, resmi mercilerdeki takipten, personelinizin kanuni sertifikalarını almalarına, sektörel eğitimden geçirilmelerine kadar tüm safhalarda yanınızda ve hizmetinizdedir.
Her türlü yangına karşı koyma, sivil savunma planı ve eğitimleri, işçi ve işyeri güvenliği, elektronik, teknolojik cihaz, üniforma, sistem ve montaj tavsiyesi, özel güvenlik birimi çalışma kılavuzu oluşturma, kontrol elemanları (yaka kartı, kontrollü geçiş vs.) hazırlığı ve uygulamaları ile diğer işletme personelinin ön güvenlik desteği eğitimleri vb. konularda profesyonel, yetkili, bürokrasi tecrübeli kadromuzla emrinizdeyiz.

Güç Sizde Artık.

MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENLİK İHTİYAÇLARINA EN KISA ZAMANDA CEVAP VEREREK, UZMANI OLDUĞUMUZ BU ALANDA, KUSURSUZ HİZMET SUNMAK İÇİN PROFESYONEL KADROMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ.
ESOP GÜVENLİK, HİZMET KALİTESİ, MÜŞTERİ VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ YARATMADAKİ KARARLILIĞI, EĞİTİMLİ VE PROFESYONEL KADROSU, ÇAĞDAŞ ALTYAPISI VE ÖNCÜ UYGULAMALARIYLA; HİZMET SEKTÖRÜNDE MODEL OLUŞTURMAK VE İLK AKLA GELEN SEÇKİN HİZMET SAĞLAYICILARDAN BİRİ OLMAK İÇİN SÜREKLİ EĞİTİM VE GELİŞİM VİZYONUYLA GELECEĞE EMİN ADIMLARLA İLERLEMEKTEDİR.
ESOP GÜVENLİK; PROFESYONEL KADROSU, TECRÜBE VE REFERANSLARIYLA, GEREK KENDİ BÜNYENİZDEKİ GÜVENLİK KADROSU OLUŞUMUNA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİR, GEREKSE SÖZLEŞMELİ OLARAK GÜVENLİK İHTİYACINIZI KARŞILAR VEYA ÖZEL GÜVENLİK BİRİMİNİZE TAKVİYE GÜVENLİK PERSONELİ SAĞLAR.

5188 YASA BİLGİLERİ.

BİLİNDİĞİ GİBİ; 5188 SAYILI ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNE DAİR KANUN , 2004 YILINDA YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞ VE 2495 SAYILI KANUNU YÜRÜRLÜKTEN KALDIRMIŞTIR.

İLGİLİ KANUN; ÖNCELERİ GÖZETİM, KORUMA, VB SIFATLAR ALTINDA YAPILAN ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNİ, YASAL BİR ÇERÇEVEDE TOPLANMIŞTIR.
5188 SAYILI KANUN ÇERÇEVESİNDE İŞLETMELER KENDİ BÜNYESİNDE GÜVENLİK BİRİMİ KURABİLDİKLERİ GİBİ BU HİZMETİ DIŞARIDAN (İÇİŞLERİ BAKANLIĞI ONAYLI BİR ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİNDEN) ALABİLİR VEYA KENDİ BÜNYESİNDE BULUNAN GÜVENLİK BİRİMİNİ BU ŞİRKETLER İLE TAKVİYE EDEBİLİRLER.

ESOP ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. YASAL ALTYAPISINI OLUŞTURMUŞTUR. 5188 SAYILI KANUN VE YÖNETMELİĞE UYGUN OLARAK YAPILANMIŞ ŞİRKETİMİZ,101 NO’ LU ÖZEL GÜVENLİK FALİYET İZİN BELGESİ İLE 2004 YILINDAN BERİ HİZMET VERMEKTEDİR.

BU AMAÇLA ESOP GÜVENLİK HİZMETLERİ OLARAK İSO 9001–2000 HİZMET KALİTE BELGESİ,TSE HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGELERİMİZ MEVCUT OLUP; SAĞLIK, KONAKLAMA, EĞİTİM, SANAYİ, KONUT, EĞLENCE, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ İÇİN ÖZEL OLARAK ÇALIŞMA KILAVUZLARI HAZIRLATILMIŞTIR. BU KILAVUZLAR SAYESİNDE STANDARTLAR OLUŞMAKTA VE MARKA PRATİĞİ ARTIRILMAKTA, PERSONELİN UYUMU KOLAYLAŞMAKTA, DENETLENEBİLİR BİR ÇALIŞMA SİSTEMİ OLUŞABİLMEKTEDİR

Buradan İş Başvurusu Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*