Eskişehir Onvak Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ozel_onvak_hastanesi

Eskişehir Onvak Hastanesi personel alımı yapacak!

Eskişehir Onvak Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Eskişehir Onvak Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Eskişehir Onvak Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Eskişehir Onvak Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Eskişehir Onvak Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Öncelikle hizmette kaliteyi öne alan kuruluşumuz imkânlar dahilinde milletimize hizmet etmektedir. Hedefimiz şartlar müsait olduğu takdirde Vakıf Üniversitesi de kurmaktır. Hastanemizi daha uygun hale getirmek ilkemizdir. Bu kapsamda hemen yanımızdaki arsa alınmış ve kanuni prosedürlerle tamamlanmasına çalışılmaktadır.

Organ nakli vakfının amacı, vakıf bünyesinde kurulacak ünitelerde, çeşitli organ nakillerine zemin hazırlamak için alt yapıyı kurmak, nakillere hazırlık üniteleri ve böbrek hastaları için hemodiyaliz, periton diyaliz ve hipertansiyon üniteleri ile bunları bünyesinde toplayacak hastane ve hastanenin alt yapısını oluşturan üniteleri kurmak, gene hastaneye ek olarak kalacak yerleri olmayan hastaların ve hastaneye hizmet edebilecek otel ve ücretli misafirhane, personel için lojman ve hizmet binaları ile bu hizmet ve ünitelere yardımcı tesisler kurmaktır.
Bu kuruluşları kurmanın yanında kuruluşların iç donanımlarını oluşturacak alet, techizat, alt yapı gereçlerini temin etmek, bunları iç piyasadan ve ihtiyaç halinde ithal yolu ile sağlamak, personel ihtiyacını karşılayarak kuruluşların çalışırlığını temin etmektir.

Açık Pozisyonlar

  • Radyoloji Teknisyeni
  • Acil Hekim (Pratisyen)

Başvuru ve diğer tüm pozisyonlar için müraacatların şahsen yapılması rica olunur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*