Erzurum AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

erzurum-avm-personel-alımı

Erzurum AVM personel alımı yapacak!

Erzurum AVM iş başvurusu yaparak sizde Erzurum AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Erzurum AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Erzurum AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Erzurum AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Erzurum Alışveriş Merkezi, 21 Ekim 2009`da Erzurum’da açıldı. 32 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Erzurum AVM çağdaş mimari ile yöresel ve tarihsel elementleri bir araya getirerek,  Erzurum şehrine yeni ve farklı bir atmosfer katmaktadır.

fatgpt

Bölge’nin ilk ve en büyük hipermarketi olarak hizmet veren Carrefour, bölgenin ilk ve tek 3 boyutlu teknolojisine sahip en büyük sinema kompleksi ve bölgenin en büyük elektronik zinciri Teknosa, Erzurum Alışveriş Merkezinin ana kiracıları arasında yer almaktadır. Ayrıca, Boyner ve LcWaikiki, Nike, Intersport, Koton, Benetton, Playhouse ve Burger King de Erzurum Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazalar arasında yer almaktadır. Erzurum AVM, “çok iyi” dereceyle Türkiye’nin Breeam Sertifikası’na sahip ilk binası ve ilk yeşil alışveriş merkezidir.

Erzurum Alışveriş Merkezi:

  • 32,051 m² kiralanabilir brüt alana
  • 18,342 m² Perakende
  • 1,346 m² Food Court
  • 7,924 m² Süpermarket
  • 2,369 m² Sinema
  • 1,028 m²  Elektronik mağazaları
  • Toplam  1,097 araç kapasiteli otopark alanına sahiptir.

Erzurum AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

Başvuru için tıklayınız.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

1 Comment

  1. Selam aleyküm Ben özel güvenlik görevlisiyim Erzurum da ikamet ediyorum zor durumdayım yardım edermisiniz link bozuk bu arada

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*