Erhaç Havalimanı İş İlanları 2023

Başlıklar

Erhaç Havalimanı İş İlanları

Malatya’da bulunan Erhaç havaalanı, bireylerin seyahatlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştirebilecekleri merkezlerden biridir. Kabin memurluğu ya da uçak teknisyenliği gibi bölümleri okuyan kişiler ise havalimanı iş ilanları kapsamında belirtilen noktaya başvuruda bulunabilirler. Sorunsuz bir şekilde işe alınabilmek adına ise adayların istenen tüm evrakları tamamlamaları faydalarına olacaktır.

Erhaç Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Kabin memurluğu dışında Erhaç havaalanı içerisinde özel güvenliğe de ihtiyaç duyulmaktadır. Genellikle Mayıs ve Haziran aylarında oluşturulan havalimanı iş başvurusu seçenekleri ile birlikte bireyler mülakat aşamalarından geçerek çalışma imkanı elde edebilirler.

Havaalanlarında çalışabilmek adına sağlık açısından herhangi bir problem yaşamamak önemlidir. Yine aynı şekilde havalimanı personel alımı süreçlerinde adayların sabıka kayıtlarının olmamasına da özen gösterilmektedir.

Erhaç Havalimanı İş Başvurusu

Erhaç havaalanı personele en çok ihtiyaç duyan merkezlerden bir tanesidir. Havaalanı iş ilanları kategorisinde de bireyler adına birbirinden farklı kriterler bulunmaktadır. Ön lisans ya da lisans mezunu vatandaşlar, mesleklerine uygun pozisyonda kısa süre içerisinde iş bulabilirler.

Havaalanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin yalnızca tüm evrakları tamamlamaları ve görüşmeler sırasında kendilerini doğru bir şekilde ifade etmeleri önemlidir.

ErhaçHavalimanı Personel Alımı

Türkiye’nin pek çok noktasına olduğu gibi Erhaç havaalanına da yılda en az 2 kez personel alımı yapılmaktadır. Bireyler, bu sayede iş arama problemi yaşamadan kısa süre içerisinde istihdam sağlayabilirler.

Havaalanı personel alımı belirli aşamalara bağlı olsa da bireyler tüm şartları yerine getirdiklerinde maksimum 15 günlük süre sonunda çalışmaya başlayabilirler. Adaylar havalimanı işçi alımıkapsamında kabul edilmeleri durumunda eğitimde görmektedirler.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

3 Comments

  1. Erciyes üniversitesi havacılık yönetimi mezunuyum ceviri ve yazma konusunda iyi derecede ingilizcem mevcut 1.79 boy 76 kiloyum iletişim ıcın numaram 05398982618 veya mail adresimden ulaşabilirsiniz tüm iş imkanlarını değerlendiriyorum stajımı atatür havalimanında Onur Air bünyesinde yaptım şimdiden teşekkür ederim.

  2. Sivil Havacılık ulaştırma işletmeciliği yeni mezunum bölümüm ilke alakalı iş arıyorum 28 yaş 1.68 boy 56 kg bayan stajımı saw yer hizmetleri TGS’de yaptım.

  3. Atatürk havalimanuında ögg olarak calıstım ailevi sebeplerden dolayı ıstıfa etmek zorunda kaldım suan işsizim 26 yasındaayım 76 kg 1.88 boy malatyada yasıyorum yardımcı olabilecek meslektaş larım beni 05078681519 numarasından araya bılırler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*