Erdemli Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Mersin’in Erdemli ilinde bulunan Erdemli Devlet Hastanesi, 1984 senesinde Mersin-Silifke karayolu üzerinde 50 yataklı kapasitesiyle geçmiştir. Bir süre sonra bu sayı 120’ye yükselmiştir.

2012 yılında yeni binası faaliyete geçen kurum, günümüzde 8 bloklu ve 159 yataklı şekilde hizmet vermektedir. 25.075 metrekare alana kurulmuş olup, bunun 23.940 metrekaresi kapalı alandır. 76 hasta odası olup 12 tanesi süittir. 64 tanesi ise iki kişiliktir. İnsanı merkeze alan yapıya sahip olan kurum, hastaları odağına alarak tanı, teşhis ve tedavi sunmaktadır.

Erdemli Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Erdemli Devlet Hastanesi İş İlanları

Erdemli Devlet Hastanesi nitelikli medikal kadrosu ile her yıl büyümektedir. Birçok personeli olsa da yeni ihtiyaçları da meydana geldiği için memur, tıp personeli, idari ve destek personelleri almaktadır. İhtiyacına göre verilen ilanlar Resmi Gazete, İŞKUR ve Resmi Gazete üzerinden görülebilir. Zira devlete bağlı bir kurumdur.

Eğer devlet bünyesinde çalışmaya başlamak istiyorsanız, Erdemli Devlet Hastanesi tarafından verilen ilanlar her gün takip edilmelidir. Bu sayede son başvuru tarihi kaçırılmadan bilgi ve yetkinliklerinize uyumlu olan duyurular incelenebilir. Zira açık pozisyon yoksa iş başvurusu da yapılamamaktadır.

Erdemli Devlet Hastanesi Personel Alımı

Günümüzde yayınlanan her personel alım ilanı, başvuracak kişilerden bazı nitelikler istemektedir. Erdemli Devlet Hastanesi de bu sebeple ilan verdiğinde bir takım genel ve özel şartlar belirtmektedir. Başvurmadan önce bunların değerlendirilmesi, adayların kendisiyle uyumlu olduğunu teyit etmesi ardından müracaat etmesi gerekir.

Devlete yapılan bazı personel alımlarında KPSS arandığı için, bir tedbir olarak adayların önceden bu sınava katılması önerilir. Böylece bu koşul gerekiyorsa sorunsuz biçimde başvuru işlemleri yapılabilir. Sınav hakkında detaylar ÖSYM resmi sitesi üzerinde yer almaktadır.

Eğer Erdemli Devlet Hastanesinin açtığı pozisyonun tüm koşullarını yerine getiriyorsanız, tek yapmanız gereken duyuruda belirtildiği şekilde başvurmaktır.

3 Comments

  1. Erdemli oturuyorum kuru temizleme calıstım ve hastanede calısmak ıstıyorum yaslı bakım hizmetleri belgem var hijyen eğitimi kursu gıtım belgem var is ıstıyorum hastanede

  2. Özel ya da devlette görev almak için tıbbi sekreter belgem ve sağlık hijyen belgem vardır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*