Erdek Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Balıkesir ilinin Erdek ilçesinde topluma sağlık hizmetleri sunan Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi 1956 yılından bu yana kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. 2001’e kadar bir sağlık merkezi olarak 15 yataklı kapasitesi ile teşhis ve tedavi uygulamıştır.

Bu tarihten sonra bir devlet hastanesi olmuş ve 25 yatak kapasitesine çıkmıştır. Binanın yetersiz olması sebebiyle yeni bir bina için gerekli çalışmalar başlatılmıştır. 2012 senesinde 35 yataklı olan binasının inşaatı tamamlanarak, hizmete geçmiştir. Hastalara konforlu odalarda güvenilir, kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Erdek Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Erdek Devlet Hastanesi İş İlanları

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi medikal ekipleri ve sağlık dışı personeli ile hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan çalışanlar fazla olmakla birlikte, gelişen yapısı nedeniyle yenilerine olan ihtiyaç da sürekli olmaktadır. Bu nedenle zaman zaman işe alımlar açılır. Eğer iş başvurusu yapmak istiyorsanız, bunlar takip edilmelidir.

Devlete bağlı olduğu için bunların takibi İŞKUR, Resmi Gazete gibi adresler üzerinden yapılabilir. Ayrıca hastanenin kendi sitesi ve ilan.gov.tr de değerlendirilebilir. Açık pozisyonlar kurumun o andaki ihtiyaçlarına göre verildiği için, kişiler başvuru yapmadan önce kendiyle ne kadar uyumlu olduğunu değerlendirmeli, buna göre başvuru gerçekleştirmelidir.

Erdek Devlet Hastanesi Personel Alımı

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi tarafından açılan iş ilanları, tüm personel alımlarında olduğu gibi ilk ve son başvuru tarihlerine sahiptir. Bu nedenle bunu kaçırmak, alımlar için beklemenize neden olur.

Ancak ilanlar zamanında görüldüğünde, hızlı şekilde başvuru yapmadan önce adaylar genel ve özel nitelikleri karşılayıp, karşılamadığını incelemelidir. Eğer uyum varsa müracaat işlemleri yapılabilir. Memur gibi bir takım pozisyonlar Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebilir. Adaylar bunu aklında bulundurup, kısa sürede sınava girmelidir.

İş için başvurunun nasıl yapılacağı, kurum tarafından detaylı şekilde ilanda verilmektedir. Adaylar bunu kontrol ederek işlem yapabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*