Electro World Personel Alımı ve İş İlanları 2022

electro-world-is-basvurusu-300x183

Electro World personel alımı yapacak!

Electro World iş başvurusu yaparak sizde Electro World’ın gücünden güç alabilirsiniz. Electro World personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Electro World eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Electro World insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bimeks-Electro World birleşti Bimeks oldu.

İnsan Kaynakları Stratejilerimiz

Temel stratejimiz; şirket hedeflerine odaklı, takım ruhu ile çalışan, sürekli gelişen ve geliştiren, iç motivasyonu yüksek ve eğitimli bir insan gücü oluşturmaktır. Çalışanın gelişimini ve kariyer yolunu destekleyip çalışan memnuniyetini sağlayacak koşulları sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

1. Yetenek Değerlendirme
Firmamıza ve göreve en uygun profili istihdam etmek ve gelişimini sağlamayı hedeflemekteyiz. İşe alım süreçlerinde pozisyona / uzmanlığa bağlı envanter ve test uygulamaları yapılmaktadır ve adaylar en az iki aşamadan oluşan mülakat süreçlerine dahil edilmektedir. Süreçlerde değerlendirme merkezi uygulamaları yer almaktadır. Performans yönetimi, kariyer planlama, aday yedekleme süreçleri yetenek değerlendirme birimi tarafından yapılmaktadır.

2. Organizasyonel Gelişim
Çalışanın bulunduğu pozisyonda performanslarını geliştirmesini ve gelecekte açılacak kadrolar için çalışanı yetiştirip hazır olmalarını sağlar. İhtiyaca yönelik iç ve dış eğitimler ile oryantasyon eğitimleri pozisyona/uzmanlığa bağlı olarak organizasyonel gelişim birimi tarafından yönetilmektedir. Mevcut programlar değerlendirme merkezi uygulamalarını kapsamaktadır.

3. Ücretlendirme
Temel ilkesi, şirket içi-dışı koşullar göze alınarak çalışanın menfaatleri ön planda tutularak ücret yönetiminin sağlanmasıdır.

4. İdari İşler
Yasal mevzuatlar ve idari işler konularında çalışanın desteklenmesi amaçlanmaktadır.

İş Fırsatları

Genel Başvuru
Bimeks genel başvuru yapmak isteyen adayların, güncel özgeçmişlerini aşağıdaki bağlantı adresine göndermeleri yeterli olacaktır.

Güncel Pozisyonlar
Adaylarımız, açık kadrolarımızı ve ilanlarımızı Yenibiriş ve SecretCV üzerinden takip edebilir ve bu portallar üzerinden başvuruda bulunabilir.

Staj Programları
Yaz ve kış dönemlerinde, tüm departmanlarımızda olacak şekilde stajyerler görev almaktadır. Stajyer ilanlarımız Nisan-Haziran aylarında yayınlanmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

  1. 14yıl CARREFOUR SA da çalışmış olup, enson Reyon şefliği yapıp kendi isteğimle istifa etmiş bulunmaktayım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*