ebebek Personel Alımı ve İş İlanları 2018

ebebek Personel Alımı

E-Bebek işçi alımı şirketin bu yönde geliştirdiği web sitesi ebebekkariyer üzerinden yapılmaktadır. Güncel olarak E-Bebek iş ilanları bulabileceğiniz bu sayfada; Marka ve İletişim Uzman Yardımcısı, Sipariş Yönetimi Uzmanı, İnsan Kaynakları Stajyeri, Front End Developer, Dijital Pazarlama Uzmanı ve Dijital Pazarlama Uzman Yardımcısı gibi kadrolarda alımlar gerçekleştirilmektedir.

Mağazacılık ve satış alanında bilgi, birikim, deneyim ya da yüksek düzeyde eğitime sahipseniz, alımlarda şansınızın daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerilerinde başarılı, güler yüzlü, planlı ve enerjik personellerin alımı gerçekleştirilmektedir.

ebebek Personel Alımı

ebebek Çalışma Şartları

E-Bebek çalışma şartları pozisyona göre değişmekle beraber; şartlar, yasal sınırlar doğrultusunda hem çalışma şartları hem de süreleri olarak belirlenmektedir. Çalışma ortamı genellikle mağaza içerisinde olmaktadır. Bu nedenle genel olarak her düzeydeki personel için rahat olduğunu söyleyebiliriz.

Mağaza bünyesinde personeller satış faaliyetlerine yönelik görevlerini yerine getirmektedirler. Bu bağlamda genel olarak bilgisayar başında çalışmalarını yürüten personeller, kimi zaman şirket bünyesindeki diğer personeller ile kimi zaman ise de müşteriler ile etkileşim kurmak durumundadır. E-Bebek eleman alımı yapıldığında açılan ilanlarda detaylar kısmında çalışma şartları ile ilgili olarak çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Adayların merak ettiği bir diğer durum; maaş ve izin durumlarıdır. En düşük asgari düzeyde verilen maaşlar, pozisyona göre değişmektedir. İzin durumları ise haftalık, yıllık izin hakları bulunmaktadır.

ebebek İş İlanları

E-Bebek personel alımı duyurularını, özel olarak geliştirdiği sayfasında düzenli ve güncel olarak yayımlamaktadır. Mağaza bünyesinde çeşitli nedenlerden dolayı açılan pozisyonlar, İnsan Kaynakları birimi tarafından web sitesi üzerinde yayımlanmaktadır. Bu doğrultuda güncel açık pozisyonları ve iş ilanlarını bulabileceğiniz ebebekkariyer sitesinin “Açık Pozisyonlar” sayfasına bakmanız gerekir. Bu sayfada alımlar genellikle uzman düzeyinde ve tam zamanlı olmaktadır.

E-Bebek engelli alımı da zaman zaman yapılabilmektedir. Bu bağlamda engelli adayların da şansı olduğunu ayrıca belirtmemiz gerekir. Ancak henüz engelli alımına yönelik güncel bir ilan yoktur. Engelli alımlarına dair Babymall, Panço Bebe ve Boyner firmalarının duyurularını da inceleyebilirsiniz.

İş ilanları başlıklarının hemen yanı başında bulunan “detay” butonuna tıklayarak, söz konusu pozisyon için istenilen nitelikleri görebilirsiniz. Adayların başvurularından olumlu geri dönüşler sağlayabilmeleri için söz konusu aranılan şartları en iyi bir şekilde karşılıyor olmaları gerekmektedir.

ebebek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket bünyesinde çalışmak, staj yapmak ve kariyerini devam ettirmek isteyen adaylara yönelik açılan ilanlara ebebekkariyer sitesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. E-Bebek başvuru için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

https://www.ebebekkariyer.com/E/anasayfa-mTNk1/tr-TR

İlgili web sitesinde yayımlanan ilanlar için “başvur” butonuna tıkladığınızda, karşınıza çıkacak E-Bebek iş başvuru formu doldurularak, başarılı bir şekilde başvurular gerçekleştirilmiş olur.

ebebek İnsan Kaynakları Politikası

ebebek olarak biliyoruz ki; başarıya ulaşmada en büyük rolü üstlenen temel kaynağımız çalışma arkadaşlarımızdır. Bu bilinçle İnsan Kaynakları politikamızı şöyle tanımlıyoruz; İnsan kaynakları politikamız bebeveyn memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen çalışanlarımızın kendilerini mutlu ve değerli hissettiği, kişisel gelişimlerin desteklendiği ve yönetime katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi sunmaktır.

ebebek çalışanlarına daima üst düzey sorumluluklar vermekte ve bu sorumlulukları yönetebilen çalışanlarını daha yukarılara taşımaktadır. ebebek etik kurallarında da vurgulandığı üzere organizasyonumuzun en önemli felsefelerinden birisi içeriden insan yetiştirme prensibidir.

Organizasyonumuz dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden insan yetiştirmeyi tercih eder. Yöneticilerimizin en önemli felsefelerinden birisi kendi yerini alacak takım arkadaşı yetiştirmektir.

Yöneticilerimiz, olayları ve işleri basite indirgedikçe verimliliğin ve performansın artacağına inanan kişilerdir. Organizasyonumuzun sürdürülebilir büyüme sağlaması için her çalışanımız kendi halefini yetiştirir ve bildiklerini ona öğretir.

ebebek’te çalışan herkesin imzalı görev tanımı vardır ve insan yöneten tüm ebebek yöneticilerinin görev tanımlarında yer alan şu görevler onların en büyük vazife ve sorumluluğudur:

  • Kendi halefini, kendi yerini alabilecek takım arkadaşlarını yetiştirmek
  • Ekibinin performansını yakından izlemek ve onların mutluluğunu sağlamak

Leave a Reply