DR Oetker Personel Alımı ve İş İlanları 2023

DR Oetker Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1891 yılında kurulmuş ve günümüze kadar istikrarla gelmiş bir firmadır. Yüzyılı geride bırakmış bir firma olarak kalite ve ürün çeşitliliğine sahiptir. DR Oetker hamur işlerine yardımcı ürünler (kabartma tozu, vanilin vs.), ün karışımları, dekor serisi, tatlılar, içecekler ve vitalis kategorilerini bünyesinde üretmektedir. Firma uluslar arası alanda tüm kıtalarda faaliyet göstermektedir. Tüm dünyada binlerce kişiye iş istihdamı sağlamaktadır.

Dr. Oetker iş başvurusu

DR Oetker İş İlanları

DR Oetker kariyer planlaması yapmak isteyen kişiler için önemli bir fırsattır. Firma ara ara verdiği iş ilanları ile sizlere fırsatlar sunmaktadır. Aşağıda verilecek olan bilgileri dikkate alarak ilanda verilen iş pozisyonlarından istediğinize başvurabilirsiniz. Ayrıca açık pozisyonları da takip edebilirsiniz. Deneyimli ve deneyimsiz, tam zamanlı ve yarı zamanlı personel alımı yapacaktır. DR Oetker ile kariyerinizi zirvelere taşımak için ilanlarımızı takip edin.

Nasıl Başvurulur?

İş başvurusunu firmanın resmi web sayfasında insan kaynaklarında yer alan başvuru bölümünden yapabilirsiniz. Bunun dışında firmaya CV hazırlayıp bizzat giderek de başvuru yapabilirsiniz. Proje bazlı çalışmak isteyen Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri için ik@droetker.com.tr adresinden ya da firmanın kariyer birimiyle görüşerek başvuru yapılabilir. Ayrıca ilanlarımızda beklediğiniz iş pozisyonu yoksa ilanda tercih ettiğiniz pozisyona müracaat edebilirsiniz.

Başvuru şartları (Beyaz yaka);

 • Lisans mezunu olmak
 • İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmek
 • Askerliğini yapmış olmak
 • Sözlü veya yazılı iletişim becerilerine sahip olmak
 • Takım çalışmasına uyumlu
 • Sorumluluk sahibi ve inisiyatif alabilen

Beyaz Yaka İş Tanımı: Yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut ihtiyaçlarımızla karşılaştırılıp uygun bulunduğunuz pozisyonlar için irtibata geçilecektir.

Başvuru şartları (Mavi yaka);

 • MYO, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise, düz lise mezunu olmak
 • MEB onaylı alanında mesleki yeterlilik belgesi olmak
 • Vardiyalı çalışabilmek
 • Askerliğini yapmış olmak

Mavi Yaka İş Tanımı: Yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut ihtiyaçlarımızla karşılaştırılıp uygun bulunduğunuz pozisyonlar için irtibata geçilecektir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: İzmir

6 Comments

 1. Sayın ilgili;
  19 yaşındayım. Liseden mezunum. Daha öncesinde yaz aylari boyunca restoranda calistim. Rehabilitasyon merkezinde çalışma deneyim oldu. Devamli olarak şirketinizde çalışmak istiyorum. Yüz yüze is ve isin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim. İyi günler.

 2. Merhaba ben Fadime yılmaz üretim elemanı olarak çalışmak istiyorum. Daha önce bir firmada 5 yıllık bir iş tecrübem var. Farklı alanlarda egitim aldım. Sertifikamı var.Ögrenmeye açık biriyim.lise mezunuyum, 41 yaşındayım Uygun bir iş alanında sizinle çalışmak isterim,iyi günler.

 3. Duriye Aydın üretim elemanı olarak çalışmak istiyorum. İşe çok ihtiyacım var.tukas ta yıllarca çalıştım.50yasindan sonra kendim için çalışıp para kazanp harcamak istiyorum.eli hızlı hiparaktifim açık ogretimden son sınavım liseden mezun oluyorum. Allah’ın izniyle . Geri kalan ömrümü kendim için harcamak istiyorum. Saygılar iyi gunler

 4. Iyi günler sizinle çalısmayi cok isterim hiz,disiplin ve becerilerime güveniyorum sertifikam yok ama yapabilecegime inancim tam lise mezunuyum dönüs yaparsaniz memnun olurum kolay gelsin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*