Dörtyol Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Dörtyol Belediyesi Personel Alımı

1909 yılında ilçe olarak ilçe merkezindeki dört ana yola giden yoldan dolayı Dörtyol adını alan ve Adana’ya bağlanan Dörtyol, 1939 yılında Hatay’ın Türkiye topraklarına katılmasıyla birlikte Hatay’a bağlanmıştır.

Dörtyol Belediyesi, tarih boyunca çeşitli medeniyetlerin buluşma yeri üzerinde olan, sahili, dağları ve muhteşem doğası ile dikkat çeken Dörtyol’da gençlere, kadınlara, yaşlılara ve engellilere yönelik hizmetlere öncelik vermektedir.

Bu hizmetleri kapsamında vatandaşlarının memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyen kurum, yatırımlarına hız kazandırmak ve vatandaşlarından gelen taleplere daha kısa sürede yanıt verebilmek amacıyla personel alımı yapacak.

Dörtyol Belediyesi Personel Alımı

Dörtyol Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde kadrosuna dâhil ettiği işçileri İşkur ile birlikte yürüttüğü işçi alım süreci dâhilde değerlendiren Dörtyol Belediyesi, bu işçileri genel olarak sözleşmeli işçi statüsünde kadrolandırmak ve buna bağlı olarak sosyal haklar tanımaktadır.

Çalışma saatlerini bütün personeller için hafta içi 08.00 ile 17.00 arası olarak belirleyen kurum, gerekli duyulduğunda işçiler için ek mesai sistemi uygulamakta ve bunun karşılığında personellerine çalışma saatlerine göre ayarlanan ek ücret ödemektedir.

Dörtyol Belediyesi Memur Alımı

İşletme mezunları Dörtyol Belediyesi memur alımı ilanlarıyla da şanslarını deneyebilirler. Nitekim belediye açtığı kadrolarda; işletme mezunları başta olmak üzere; iktisat, maliye, muhasebe gibi eş değer diğer alanlardaki mezunların alımlarını da gerçekleştirmektedir. Bu nedenle genel olarak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesindeki alanlardan mezun olan adayların şanslarının yüksek olduğunu belirtmeliyiz.

Dörtyol Belediyesi İş İlanları

Faaliyetlerin planlanmasında, hizmetlerin sunumunda adalet, verimlilik ve yaşam kalitesinden ödün vermemeye çalışan Dörtyol Belediyesi, ilçede ekonomik faaliyetleri çeşitlendirmek adına zaman içerisinde yaptığı yatırımlar sonucu Dörtyol’u bir sanayi ve tarım merkezi haline getirmiştir.

Yatırımlarına aynı paralelde devam etmek isteyen kurum, bu sebeplerle kadrosuna almayı planladığı personeller ile ilgili tüm detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile vatandaşlarına duyuracak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Dörtyol Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna alacağı personelleri çalışma alanlarına göre sınava ya da mülakata tabi tutan Dörtyol Belediyesi,  herhangi bir birimde memur kadrosuyla işe alınacak olan adaylardan KPSS’den uygun puanı alarak ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olmalarını isterken bazı pozisyonlar için de internet sitesinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmalarını yeterli görmektedir.

Dörtyol Belediyesi insan kaynakları birimi, başvurusu olumlu değerlendirilen işçi adaylarını İşkur yetkililerinin de katılıyla yapılacak olan mülakata tabi tutmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Dörtyol İş İlanları

Söz konusu düzeylerde mezun adayların iş bulabileceği pek çok olanak var ve bu olanakları Dörtyol iş ilanları sayfasında güncel olarak takip edebilirsiniz. Özel sektörde faaliyet gösteren işletmelerde çoğunlukla idari personel kadrolarında işletme ve eş değer diğer alan mezunlarının alımını gerçekleştirmektedir.

Güncel Dörtyol iş ilanları

 • Steward Şefi
 • Sous Chef
 • Matematik Öğretmeni

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Dörtyol iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 Comments

 1. Ben iş arıyorum ama bir türlü bulamıyorum dortyol devlet hastanesine personel alimi için kayıt olusturdum işallah bir haber çıkarda çalışırım işe ihtiyacım var

 2. Tır şöförüyüm makam şöförüde olurm servis şöförüde operatörde olurum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*