Doğuş Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Doğuş Turizm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Doğuş Turizm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Doğuş Turizm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1976 senesinden bu yana faaliyet gösteren Doğuş Turizm konaklama, marina, gezi, wellness gibi konular üzerine hizmet vermektedir. İnovatif yapısıyla büyümesine her gün hız kazandırmakta olup, Doğuş Turizm iş ilanları ile yeni personeller dönem dönem alınmaktadır.

Böylece firmada oluşan çalışan açıkları da karşılanır. Eğer başvurmak istiyorsanız Kariyer.net üzerinde Doğuş Turizm personel alımı duyuruları mevcut olup buradan hep inceleme, hem de Doğuş Turizm iş başvurusu yapılabilmektedir.

Ancak başvuru öncesinde bu işlemlerin üyelik ile yapıldığı bilinmelidir. Dolayısıyla Kariyer.net üyeliğiniz yoksa ilk önce açmanız şarttır. Aksi durumda başvuru da olmaz. Her ne kadar tarihleri kaçırmadan başvuru yapmanız gerekse de, pozisyonlara uygun olmanız büyük bir gereksinimdir. Zira nitelikleri karşılamıyorsanız, kabul edilmemeniz olasıdır.

Doğuş Turizm Grubu Personel Alımı ve İş İlanları

Doğuş Turizm Personel Alımı Yapacak

Doğuş Turizm Kariyer.net üzerinden iş alımları yapmaktadır. Eğer başvurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu platform üzerinde bulunan Doğuş Turizm profilini ziyaret etmenizdir. Ardından alt bölüme inerseniz, aktif duyurular olduğu görülebilir.

fatgpt

Doğuş Turizm İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Doğuş Turizm, Kariyer.net üzerinde iki aktif ilana sahiptir. Bunlar şu şekildedir;

Satış Pazarlama Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
22 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla(Fethiye)
  1. Satın Alma Müdürü: Muğla – Marmaris içerisinde açıldığı görülen bu ilan mükemmel İngilizce bilme, ERP sistemleri hakkında deneyimli olma, otel işletmeciliği üzerine minimum 5 sene satın alma yönetimi tecrübesi olma gibi niteliklere sahiptir.
  2. Yönetici Asistanı: Muğla – Marmaris içerisinde açılan bu ilan yüksek düzeyde zaman yönetimi yapabilme, yüksek tempolu bir ortamda çalışabilme, çoklu görev ile sonuç odaklı bakış açısı bulundurma gibi niteliklere sahiptir.

Doğuş Turizm, ilerleyen dönemlerde farklı ilanlar da yayınlayabilir. Bu nedenle başta Kariyer.net olmak üzere, tüm sayfaların güncel takip edilmesi gerekir. Böylece ilan verildiğinde, kaçırmadan başvurmak mümkündür.

Doğuş Turizm İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğuş Turizm ile çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken müracaat etmedir. Bunun için aşağıdaki işlemleri takip etme yeterlidir;

  1. Kariyer.net platformuna tarayıcıdan giriş yapın.
  2. Kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açtıktan sonra, özgeçmişinizi güncelleyin.
  3. Doğuş Turizm profiline girerek, ilanları inceleyin.
  4. Bilgi ve tecrübelerinizin uyum gösterdiği ilanı seçerek, sayfanın en üstünde görülen başvur butonuna tıklayın.

Tüm bu işlemlerin sonucunda her şey tamamlanır. Başvurunuz böylece Doğuş Turizm yetkililerine iletilir. Böylece bir değerlendirme süreci başlar. Eğer bunu geçmek istiyorsanız öncelikle uyumlu bir ilana başvurmuş olmanız, ardından da özgeçmiş dosyanızda kendinizi güzel bir şekilde tanıtmış olmanız gerekir.

Bu doğrultuda firmanın size geri dönüş yapma olasılığı yükselir. Bu gerçekleştiğine size görüşme hakkında bilgiler aktarılacak olup, böylece mülakat süreci başlar. Eğer bunu da tamamlarsanız, yeni işiniz kısa sürede başlar.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*