Doğan Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

1950’li yıllara dayanan bir geçmişi olan Doğan Holding, yılın farklı dönemlerinde personel alımları yapar. Kurumun bünyesine girmek isteyen kişiler, bunları takip ederek başvuru gerçekleştirmelidir.

Doğan Holding İş İlanları

Doğan Holding iş başvurusu için farklı yöntemler vardır. Bunlardan biri https://www.doganholding.com.tr/insan-kaynaklari/dogan-holding-de-kariyer/ sitesine girmedir. Ardından görülebileceği üzere kariyer@doganholding.com.tr CV gönderilebilir. Ancak öncesinde profesyonel bir özgeçmişin, nasıl hazırlanacağı konusu incelenmelidir. Böylece daha iyi sonuçlar da alınabilir.

Zira bu belgeler, sizi karşı tarafa tanıtır. Ayrıca LinkedIn üzerinde de adayların başvuru yapabileceği açık ilanlar vardır. Dolayısıyla adaylar kariyer sitelerini de güncel şekilde takip etmelidir.

Nasıl Başvurulur?  

Doğan Holding iş başvurusu için bir yöntem yukarıda bahsettiğimiz şekilde CV göndermedir. Ardından firma başvuruyu inceleyerek, açılan pozisyonlar kapsamında değerlendirir ve iletişime geçer. Ayrıca LinkedIn üzerinden de başvuru imkânı bulunur. 

Bunun için platformdaki Doğan Holding profili açılarak, iş ilanları kısmına gelinir. Ardından da pozisyona tıklanarak, hemen başvurun üzerine tıklanır. Gerekli başvurular yapıldıktan sonra firma yetkilileri, adayları değerlendirerek iletişime geçer. Holding-Şirketler grubu içerisinde hizmet veren firmalar incelendiğinde, çalışanların bazı iş ilanları şöyle görülür;

fatgpt
 1. Finans / Mali İşler
 2. Satış
 3. İdari İşler / Ofis
 4. Pazarlama
 5. Üretim / Kalite

Söz konusu sektörde çalışan personelin, mezun olduğu farklı bölümler vardır. Bunlardan bir kısmı şöyledir;

 1. İşletme
 2. İktisat
 3. İnşaat Mühendisliği
 4. Kamu Yönetimi
 5. Diğer

Personelin öğrenim seviyesine bakıldığında ise aşağıdaki bilgiler görülür;

 1. Lisans Mezunu
 2. Lise Mezunu
 3. Meslek Yüksek Mezunu
 4. Yüksek Lisans Mezunu
 5. Lisans Öğr.

Doğan Holding başvurusu için LinkedIn üzerinde görülen, başvuru yapılabilecek pozisyonlar vardır.

Çalışabilecek Pozisyonlar

LinkedIn üzerinde Budget and Reporting Specialist / Assistant Specialist ilanı görülmekte olup, adaylar başvurabilir. İlan 4 gün önce yayınlanmıştır. 

Pozisyon Açıklamaları

Budget and Reporting Specialist / Assistant Specialist ilanı için iş tanımlarına bakıldığında Geçici yönetim raporlarını desteklemek, muhasebe verilerinin doğruluğunun kontrol edilmesi ve aylık yönetim raporlarının hazırlanmasında rol almak gibi maddeler görülür.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

1 Comment

 1. k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalar atelye montaji. sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.unuversal ustayim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*