Deski Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü olarak içme ve kullanma suyunu sizlere sağlıklı, devamlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak, doğaya zarar vermeden su kaynaklarını korumak ve atık suları dönüştürmek ve yağmur sularını meskun mahalden uzaklaştırmak gibi belli başlı görevleri yerine getirmektedir. Deski su hizmetlerinde yüksek kaliteyi sağlamak, gelişime açık, insana ve doğaya duyarlı öncü bir kurum olma gayesindedir. 2014 yılında Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuştur.

Deski iş başvurusu

Deski İş İlanları

Deski olarak bünyemizde çalışmak sizler için bir ayrıcalık olacaktır. Bünyemizde çalışmak isteyen kişiler başvuru için aşağıda verilecek olan bilgileri detaylı olarak inceleyebilir. Size uyan iş pozisyonlarından dilediğinize başvurabilirsiniz. Firma giderek artan iş yükünü hafifletmek ve hizmet kalitesini korumak amacıyla personel alımı yapacaktır.

Deski proje uygulama alanlarında ve yönetim birimlerinde, içme suyu, arıtma ve teknik servis birimlerinde çalışmak üzere deneyimli veya deneyimsiz personel alacaktır. Dönem dönem yoğun çalışma temposu olsa da çalışma şartları rahat olan bir alandır. Pozisyonlara göre çalışma saatleri ve maaşlar farklılık göstermektedir. Maaş miktarı 2000 ile 4000 TL asındadır.

Nasıl Başvurulur?

Başvuru hakkında detaylı bilgiyi web sayfasından edinebilirsiniz. Kurumun internet sitesi ve İşkur vasıtasıyla iş ilanlarını takip edebilir ve size uyan iş pozisyonu için iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bizzat İşkur bürolarına giderek de müracaat edebilirsiniz. Başvuru şartlarına dair her türlü bilgiyi iş ilanlarının yayınlandığı sayfadan edinebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlikçi
  • Veznedar
  • Güvenlik Görevlisi

Pozisyon Açıklamaları:

  • Temizlikçi: Temizlikçi bireysel olarak belirli bir zaman diliminde sorumlu olduğu alanın hijyeninden sorumludur. Toz alma, leke çıkarma, süpürme, paspaslama gibi işleri yapar.
  • Veznedar: Yapılan nakit işlemlerini tamamlamakla yükümlüdür. Kasa üzerinden ödeme yapabilir ve ödeme alabilir.
  • Güvenlik görevlisi:Görevli olduğu alanda bir suç ile karşılaştığında müdahale ederek suçu önleme, suçluyu tespit ve yakalama, olay yeri ve suç delillerini muhafaza etme ve yetkililere teslim etmekle görevlidir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasında mesai uygulanmaktadır.

Alım Yapılacak Şehirler: Denizli

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*