Darıca Farabi Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kocaeli’ye bağlı olan Darıca ilçesinde bulunan bu devlet hastanesi, bir sağlık merkezi olarak açılmıştır. 1984 senesinde Gebze Devlet Hastanesi şeklinde hizmetlerine başlamış olup, mevcut binasının temelleri 1993 senesinde atılmıştır. 2007’de inşaatı taşınmış olup, 2008 yılında bugünkü adıyla vatandaşlara tanı, teşhis ve tedavi uygulamaya başlamıştır.

Dokuz kattan meydana gelen Darıca Farabi Devlet Hastanesi 16 bloktan oluşmaktadır. 10.000 metrekare kurulum alanına sahip olan kurum, 51.000 metrekare kapalı alana sahiptir. Toplam alanı ise 96.000 metrekaredir. Bünyesinde 102 poliklinik odası vardır.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Darıca Farabi Devlet Hastanesi İş İlanları

Darıca Farabi Devlet Hastanesi kurulduğu günden bu yana araştırma ve geliştirmeye değer gösteren yapısı sayesinde her yıl gelişmektedir. Dinamik ve yenilikçi sayesinde global anlamda görülen tıbbi gelişmeleri, uzman kadrosu ile hastalara sunmaktadır.

Hastanenin her sene değişik dönemlerde destek personeli, idari personel, hemşire ve doktor gibi farklı pozisyonlarda gereksinimleri de görülmektedir. Darıca Farabi Devlet Hastanesi hem hizmetlerinin kalitesinin düşmemesi hem de aksaklık yaşanmaması için gerekli ilanları vererek, başvuruları almaktadır.

Devlet hastanesi sınıfında olduğu için, ilanlar da resmi niteliğe sahip şekilde verilmektedir.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Personel Alımı

Darıca Farabi Devlet Hastanesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız o esnada aktif bir ilan olması gerekir. Dolayısıyla bunları kaçırmamak için nereye bakmanız gerektiği kesin olarak bilinmelidir. Resmi Gazete, ilan.gov.tr gibi kaynaklar bu bakımdan değerlendirebilir. Bunlara ilave şekilde İŞKUR ve hastanenin kendi sitesine de düzenli biçimde bakılmalıdır.

Böylece ilanlar hemen görülebilir. Çıktığı zaman alım yapılacak pozisyon o andaki gereksinimlere göre değişiklik arz edebilir. Bu nedenle ilgilenenlerin mutlaka genel ve özel şartlara bakması, yetkinliklerinin bunu sağlıyor olduğunu teyit etmesi gerekir.

Devlete bağlı olduğu için adaylardan KPSS istenebilir. Bu sebeple ilanları bekleme sürecinde KPSS’ye girilmelidir.

2 Comments

  1. Merhabalar ben önlisans ogrensiyim staj yeri arıyorum stajyer kabul ediyor musunuz acaba sağlık kurumları işletmeciliği bölümü okuyorum

  2. 10 yıl 5 yildili otel de kat görevlisi olarak çalıştım kat şefliği yaptım ahçılık yaptim evlendim 3 çocuk annesiyim 39 yaşındayım darıca aslan çimento lisesi karşısında oturuyorum iş arıyorum tesekkurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*