Çukurova Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

1923 yılı itibariyle Mersin’in Tarsus ilçesinde Karamehmet ailesi tarafından kurulan Çukurova Holding bir nevi şirketler topluluğudur. Turkcell Holding’in ana hissedarları arasında olan Çukurova Holding; Telia ve Alfa Telecom markalarının da yine ana hissedarı durumundadır.

95 yılı aşan tecrübesi ile oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren kurumun yıllık cirosu son verilere göre 90 milyon TL bandını aşmış durumundadır. Endüstri, bilgi ve iletişim teknolojileri, ticaret, finans ve enerji alanlarında tüm dünyaya yayılmış olan Çukurova Holding’in 30 bin kişiyi aşan bir personel sayısı istihdamı sağladığı bilinmektedir.

Çukurova Holding İş İlanları

Geniş bir çalışma sahasında hizmet veren Çukurova Holding; personel seçerken seçilen pozisyona göre belirtilen kriterlerin karşılanmasını beklemektedir. Dijital platform ağlarında açık alanlar için gerekli tüm iş ilanlarına kolaylıkla ulaşılabildiği kurumun kriterleri iş ve açık pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Çukurova Holding’in bünyesinde çalıştırılma şartlarına geldiğimizde, hafta sonlarının izinli hafta içlerinin de tam zamanlı çalışma prensibi üzerine oturduğunu görmekteyiz. Hafta içi 08:00 – 17:30 saatleri arası çalışma şartları sunan Çukurova Holding için maaş aralığı ise gizli tutulmaktadır. Erkekler için askerlik hizmetlerinin yerine getirilmiş olma şartı arayan holdingin personelden isteği Office programlarına hakim olması. Genel sağlık sigortası için tüm çalışanların gerekli başvurularının yapılması ve iş sahasına göre yemek ile servis hizmetlerinin de sağlandığı bilinmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Dijital tüm iş platformlarında ilanlar bölümünde gerekli pozisyonlar için iş alım kayıtları bulunan Çukurova Holding’in iş ilanlarına başvuru yapmak için, gerekli bilgilerin doldurulup, Cv ve istenen tüm evrakların gönderimi sağlanarak başvurunun kolaylıkla sağlandığını söyleyebiliriz. Çeşitli kariyer platformlarında gerekli bilgilerle online başvuru sağlamanın yanında Çukurova Holding ile bire bir iletişime girmekte mümkün. http://www.cukurova.com.tr/tr/

Çukurova Holding Açık Pozisyonlar

  • Satış ve Pazarlama Yönetmeni – İstanbul : Pazar araştırması ve analizi yapmak, yapılan analiz sonrası müşteri ile kurulan iletişimde daha etkili bir çalışma prensibi ortaya koyma. Müşterilerden aldığı geri dönütleri satış ve pazarlama müdürüne gerekli şekilde raporlama.
  • Yazılım Uzmanı – Tekirdağ : C#, SQL programlama, mobil uygulama geliştirme gibi alanlarda birikime sahip olma. Teknik dokümanları takip edip, analiz edecek kadar İngilizce bilme.
  • İhracat Satış Elemanı – Mersin : Yazılı ve sözlü şekilde akıcı bir Rusça bilgisine sahip ve İngilizce diline hakim olma. Uluslar arası çalışmalarda görev alınacağı için tercihen Uluslar arası İlişkiler veya benzer bölümlerden mezun olmuş olma. Dış ticaret mevzuatına hakim olma.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*