Çorlu Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde bulunan Çorlu Devlet Hastanesi, 29 Ekim 1963’te Doğum ve Çocuk Bakımevi olarak 50 yataklı bir kapasite ile hizmete başlamıştır. Bundan iki yıl sonra ise bir devlet hastanesine dönüştürülmüştür.

1997 senesine dek 100 tane yatak ruhsatına sahip olan kuruma yeni bir ek binanın yapılması ile 200 yataklı bir şekilde sağlık hizmetleri sunmaya devam etmiştir. 2008 yılında ise bu sayı 300’e yükselmiştir.

2014 yılında kapasitesi 500’e çıkarılmış olup, sunduğu kaliteli hizmetlerine devam etmektedir.

Çorlu Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Çorlu Devlet Hastanesi İş İlanları

Çorlu Devlet Hastanesi kurulduğu günden bu yana çok sayıda vatandaşa sağlık hizmetleri sunmuştur. Bir devlet hastanesi olup, etkin bir şekilde buna devam etmektedir. Yenilikçi ve araştırmacı bir alt yapıya sahip olan kurum, her yıl gösterdiği atılımı, büyümeyi sürdürmektedir.

Bu bakımdan zaman içerisinde hemşire, doktor, idari ve destek personeller, memurlar gibi farklı birim ve departmanlarda gereksinimi oluşmaktadır. Çorlu Devlet Hastanesi vatandaşa sunduğu sağlık hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde devamı için gerekli iş ilanları vermektedir.

Bunlar resmi bir şekilde duyurulmakta olup belirli bir başvuru tarihlerine sahiptir. Bunları kontrol ederek, gerekli başvuruyu yapmanız mümkündür.

Çorlu Devlet Hastanesi Personel Alımı

Çorlu Devlet Hastanesi büyük bir yapıya sahiptir. İçerisindeki klinik, poliklinik ve idari birimlerin sayısı oldukça fazladır. Personel gereksinimleri bunların herhangi birinde olabileceği için, başvurmak isteyen kişilerin taşıması gereken nitelikler de değişmektedir. Ancak devlet kurumu olduğu için Kamu Personeli Seçme Sınavına girilmelidir.

Çünkü memur gibi bazı pozisyonlarda, başvurmak isteyenlerden bu istenebilmektedir. Her ne kadar bir takım destek personelinde şart olmasa da, adayların sorun yaşamaması için girmesi önerilir. Kurum tarafından verilen iş ilanları ise ilan.gov.tr ve İŞKUR gibi platformlardan bulunabilir. Ardından duyurular incelenerek, gerekli başvurular yapılabilir.

6 Comments

  1. Çalışmıyorum iş arıyorum. Lise mezunuyum. Devlet hastanesinde çalışmak istiyorum uygun görülen bölümde rica etsem.

  2. Çorlu Devlet Hastanesine Temizlik Elemanı olarak girmek istiyorum bana dönüş yaparsanız çok memnun olurum

  3. merhaba yaklaşık 1.5 seneden beri çorluda ikamet etmekteyim daha önce istanbulda pimapen firmasında görev almıştım şuan çalışmıyorum ve devlet hastanesinde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*