Colgate Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Colgate Palmolive, 1806 yılında New York’da kurulmuştur. 200 yılı aşkın bir zamandır dünya çapında hizmet vermektedir. Colgate, Palmolive, Protex, Ajax, Lady Speed Stick ve Hill’s Science Diet gibi yaygın markaların hepsi Colgate bünyesindedir. Bu markaların üretimleri ağız bakımı, kişisel bakım ve evcil hayvan besleme üzerine kaliteli ürün sağlamak üzerine kurulmuştur.

Colgate Palmolive, 200’den fazla ülkede 40.000 kişiyi istihdam eden dünyanın önde gelen küresel tüketici ürünleri şirketlerinden biridir. Colgate 2019 yılında 15,5 milyar dolar ciroyu yakalayarak, ulaşılması zor bir başarı elde etmiştir.

Colgate İş İlanları

Colgate sadece Türkiye’de değil global ortamda da çok büyük ve gelişmiş bir şirkettir. Colgate Palmolive İstanbul Maltepe’de bir genel merkez ve Gebze OSB’de bir fabrika ile Türkiye operasyonlarını yürütmektedir. Yaptığımız araştırmalar doğrultusunda şirketin en büyük önceliği işçi sağlığı ve güvenliği olduğunu görüyoruz. Çalışanlarına sağladıkları koşullar doğrultusunda kalitenin artacağına inanan şirketin bu alanda büyük bir ilerleme kaydettiğini de yine şirket personellerinden öğrendik.

Bu bağlamda hareket eden şirket vardiyalı personel harici hafta içi 08:30-17:30 saatlerini mesai saatleri olarak belirlemiştir. Ayrıca çalışanlarına servis ve yemekhane hizmeti de sağlamaktadır. Bunun dışındaki yemek kartı, özel sağlık sigortası ve şirket aracı gibi yan haklar çalışılan pozisyona ve lokasyona göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Colgate Palmolive açık pozisyonlarını öncelikle kendi web sitesinin kariyer kısmında paylaşmaktadır. Buraya ulaşmak için Colgate web sitesine girdikten sonra en alt kısımda bulunan “kariyer olanakları” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu kısımda iş aramasını konuma göre veya kelimeye göre yapabilmektesiniz. Colgate’in iş arama kısmında getirdiği bir diğer yenilik ise, ileride açılan pozisyonlardan mail ile haberdar olabilme imkânı olduğunu görüyoruz. Bu kısma ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz. https://jobs.colgate.com/go/%C4%B0nsan-Kaynaklar%C4%B1/2714700/

Burada bulunan açık ilanlara tıklayarak ilan detaylarını görebilirsiniz. İlanda belirtilen özellikler size uygun ise Colgate sitesi üzerinde bir üyelik oluşturarak başvuru yapabilirsiniz. Buna ek olarak kariyer sitelerinden de iş ilanlarını paylaşmaktalar. Bu siteleri de takip ederek açık pozisyonlardan haberdar olabilirsiniz.

Colgate Açık Pozisyonlar

Üretim Operatörü – Kocaeli: Colgate Palmolive ve sahip olduğu markalı ürünlerin üretiminin verimli olarak sağlanması için ekipmanların ve sistemlerin kurulması, görevli olduğu alanda genel kurallar dahilinde iş güvenliğinin en yüksek seviyede oluşturulması ve uygulanmasından sorumludur.

1 Comment

  1. Merhaba iş arıyorum Colgate çalışanı olmak istiyorum. Lütfen iş arayışıma yardımcı olur musunuz? telefon numaram

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*