Çatalca Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İstanbul’un en önemli bölgelerinden biri olan Çatalca, özellikle son dönemlerde son derece büyük gelişmeler göstermektedir.

Nüfus olarak da ciddi bir artış gösteren Çatalca bölgesi, ekonomik açıdan da ciddi anlamda kalkınmaktadır.

Tüm bu gelişmeler sonucunda ise Çatalca Belediyesi, bölgede bulunan halkın ihtiyaçlarını karşılamak, bölgenin daha tercih edilebilir olmasını kılmak ve benzeri amaçlarla bünyesine yeni yüzler katmak istemektedir. Özellikle Çatalca belediyesi işçi alımı ilanlarının son dönemlerde hayli öne çıktığı görülürken, belediye bünyesinde iş arayan kişiler için bu ilanların iyi bir fırsat olduğunu söylemek mümkündür.

çatalca belediyesi işçi alımı

İstanbul Çatalca Belediyesi Personel Alımı

Çatalca belediyesi personel alımı ile ilgili olarak da çalışmalarını sürdürmektedir. Belediye bünyesinde birçok iş kapsamında çalıştırılmak üzere personel arayışı içerisinde olan Çatalca Belediyesi, bu konuda iş ilanlarını birçok yayın organı ile duyurmaktadır.

İş arayan kişilerin, Çatalca belediyesi iş başvurusu yapabilmeleri için gerekli olan tek şey; İŞKUR, kariyer veya iş ilanları siteleri ve Çatalca bölgesine hitap eden haber siteleri üzerinden bu ilanları takip etmektir.

İstanbul Çatalca Belediyesi İş İlanları

Çatalca belediyesi iş ilanları, memur alımı, işçi alımı, personel alımı, eleman alımı gibi çeşitli kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler altında gerek vasıflı gerekse vasıfsız olarak aranan personeller belirtilirken, genel anlamda herkese göre bir iş ilanı yayınlandığını görebilmek mümkündür.

Bu nedenle özellikle Çatalca bölgesine ikamet eden ve belediye bünyesine bir iş sahibi olmak isteyen kişiler, bu iş ilanlarına Çatalca belediyesi insan kaynakları üzerinden rahatlıkla başvurabilmektedir. Öte yandan belediyenin anlaşmış olduğu kurumlar, başvuru konusunda iş arayan adaylara yardımcı olacaktır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İstanbul Çatalca Belediyesi Memur Alımı

Çatalca belediyesi memur alımı ile ilgili olarak, özellikle son dönemlerde belediye bünyesindeki ihtiyaçların oldukça fazla olduğunu görebilmek mümkündür. Zabıta memuru alımı, büro memur alımı ve daha birçok dairede memur alımları gerçekleşmektedir.

Çatalca belediyesi iş başvuru formu vasıtasıyla, memur alımlarından faydalanmak isteyen kişilerin rahatlıkla başvurularını gerçekleştirebilmeleri de mümkün olan bir durumdur.

Bilgi için tıklayın.

Çatalca İş İlanları

Çatalca iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Çatalca iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Çatalca iş ilanları

 • Manav Görevlisi – Çatalca
 • Şarküteri Görevlisi – Çatalca
 • Reyon Görevlisi – Çatalca
 • Reach Truck Oparatörü Çatalca
 • Gratis Mağaza Müdür Yardımcısı – Çatalca
 • Bedensel Engelli Temiz Lik Elemanı Çatalca

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Çatalca iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 Comments

 1. Zonguldak’ta yaşıyorum fakat burda bir yıldır güvenlik işi bulamadım bir kızım var evliyim eşimde güvenlik ikimizde güvenlik işi bulamadık ekmek nerde biz oradayız yani 7 yıldır güvenlik olarak çalıştım eşin güvenlik müdürlüğüde yaptı yıllarca çok isterim Çatalca’da çalışmak zor günler yaşıyorum işşizlik büyük sıkıntı

 2. B sınıfı ehliyetim mevcut catalca cocuguyum 5aydan beri işsizim evliyim 2tane evladım var yardimci olursanız allah razı olsun

 3. catalca belesiyle çalışmak iştiyorum park bahçe yol bakım parke şöför elektirk klima şökme takma temılik işleri olabilir olursa çokk sevirim teşekkürler,

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*