Çankırı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Çankırı Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Çankırı iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Hizmet ve projelerine vatandaş odaklı olarak sürdürmeye devam eden Çankırı Belediyesi günümüze kadar birçok çalışmanın altına imzasını atmıştır. Bünyesinde mevcut olan çok sayıda iştirak olup, bunlar ile beraber gelişmesine devam etmektedir.

Kurum zaman zaman personel alımı yapmakta olup böylece iş arayan vatandaşlara yeni olanaklar tanınmaktadır. Devlette çalışmak istiyorsanız, resmi kamu kurumu olması sebebiyle değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Ancak Kamu Personeli Seçme Sınavına giriş yapmanız, en az 70 almanız da önerilir.

Zira istediğiniz pozisyon sizden KPSS talep edebilir. Bunun yanı sıra da yerine getirmeniz gereken bir takım genel ve özel şartlar vardır. Duyuruları ayrıntılı bir şekilde incelemek, size merak ettiğiniz tüm bilgileri sağlayacaktır.

Çankırı Belediyesi Personel Alımı

Çankırı Belediyesi İş İlanları

Çankırı Belediyesi her personeline eşit bir yaklaşım sergilemektedir. Çalışan sosyal haklarından bu bakıma tatmin edici şekilde yararlandırmaktadır. Kuruma personel olarak girmek istiyorsanız, senenin farklı dönemlerinde yayınlanan bu ilanlar büyük fırsatlar oluşturmaktadır.

Başvuru yaparken dikkatli bir inceleme yapmak her zaman sizin faydanıza olacaktır. Böylece son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu görebilir, bunu kaçırmadan gerekli müracaatı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca ilanı incelemek size adaylardan hangi niteliklerin istendiğini bilmenize de yardımcı olur. Böylece pozisyonun size ne kadar uygun olduğu görülebilir. Çankırı Belediyesi,

 1. İşçi,
 2. Zabıta,
 3. Temizlik İşleri Görevlisi,
 4. Güvenlik,
 5. Park ve Bahçe İşçisi,
 6. Memur,
 7. Şoför,
 8. Arşivci,

Gibi pozisyonlarda ilanlar açabilir. Bunların dışında da alım gerçekleştirebileceği pozisyonlar bulunur.

Çankırı Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

İş arayışı olan insanların çoğu birçok nedenle yaşadığı yerdeki belediyeleri ilk sırada düşünmektedir. Çankırı’da ikamet eden ve iş arayanlarda da bundan bahsedilebilir.

Eğer iş arıyorsanız, belediye tarafından yılın farklı dönemlerinde yayınlanan iş duyuruları size büyük avantajlar sunmaktadır. Sadece bunlara nereden ulaşabileceğinizi bilmeniz gerekir. Ardından ilanlar çıktığında hemen görebilirsiniz.

Belediyelerin kendi sayfalarını incelemek bu konuda size yardımcı olacaktır. Buna benzer olarak İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete de incelenebilir.

Çankırı Belediyesi İş Başvurusu

İş arayan kişiler ilanları nereden takip edebileceği kadar başvuruların nasıl olacağını da merak etmektedir. Resmi iş ilanlarında bu özellikle görülmektedir. Eğer duyuruları ayrıntılı olarak incelerseniz, ne yapmanız gerektiğini çözebilirsiniz.

Çünkü genel ve özel şartların neler olduğunu, gerekli olan evraklar, adres bilgileri yer almaktadır. Bunlara göre hareket ederseniz başvuru kısa sürede gerçekleştirebilir. Belgelerin sorunlu olması ya da koşulların sağlanmıyor olması, başvuru sırasında sıkıntılara neden olabilir.

Çankırı İş İlanları

Çankırı’da resmi kamu kurumları kapsamında çalışabileceğiniz pozisyonlar vardır. Bunları da takip ederek, çıktığında başvurmanız mümkündür. Ancak tek çözüm bu değildir. Çankırı’daki özel sektörü değerlendirirseniz de iş bulabilirsiniz. Kariyer platformlarını ayrıntılı bir şekilde incelerseniz, kısa sürede sonuç bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Gümrükleme Sorumlusu
2 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
3 Endüstri Mühendisi
4 Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni
5 Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni
6 Electrical Maintenance Engineer
7 Junior Foreign Trade Responsible
8 Mechanical Maintenance Engineer
9 IOS Developer – Remote
10 Üretim Şefi
11 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
12 Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Mühendisi
13 Japonca Tercümanı
14 Tüm Türkiye Home Ofis Almanca Müşteri Temsilcisi
15 Turkcell Saha Satış Temsilcisi

Güncel Çankırı İş İlanları için TIKLAYIN.

8 Comments

 1. İstNbulda 18 yıldır esnafım. Artık Çankırı belediyemizde
  zabıta olarak görev yapmak istiyorum.

 2. Endüstri mesleklisesi elektrik ve elektronik teknoloji alanlar mezunuyum kpss sinavinagirdim ve Çankırı Belediyesine memur olarak çalışmak istiyorum sizinle çalışmasının şimdiden heyecanla bekliyorum iki çocukbabasi ve tam 30 yaşındayım tel 0507 780 52 05 adım murat ararsaniz coksevinirim

 3. Biyoloğum belediyenizde görev almak istiyorum. Bilgisayar sertifikam var. İlgilenirseniz sevinirim.

 4. muhasebe mezunuyum bır cankırılı olarak beledıyenızde gorev almak canıgonulden ıstıyorum. 05065324101

 5. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 6. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 7. OKULÖNCSİ ONLISANS MEZUNUYUM ACİL İŞ ARIYORUM KUTAHYADA YASIYORUM BILGISAYAR SERTIFIKAM VAR SIZINLE ÇALISMAK ISTIYORUM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*