Callpex Çağrı Merkezi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

callpex-150x150

Callpex Çağrı Merkezi personel alımı yapacak!

Callpex Çağrı Merkezi iş başvurusu yaparak sizde Callpex Çağrı Merkezi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Callpex Çağrı Merkezi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Callpex Çağrı Merkezi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Callpex Çağrı Merkezi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Callpex çağdaş teknolojik altyapısı ile farklı sektörlere, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren İstanbul merkezli bir çağrı merkezidir. 2008 yılında kurulan Callpexfirmalara bu değerleri en verimli şekilde sunmak için Çağrı merkezleri hizmetleri vermektedir. Firmanın kurucu ortakları arasında Ali Sabancı, Haluk Emiroğlu, Kemal Cılız ve Turgut Gülsoy bulunuyor. Callpex bünyeside yaklaşık 2000 çalışan bulunuyor. Callpex, son teknoloji altyapısı, deneyimli insan kaynağı ve yenilikçi iş modelleriyle müşterilerine ve iş ortaklarına çözümler sunmaktadır.

Çağrı merkezi sektöründe liderliğe oynayan Callpex, kısa sürede farklı sektörlerden, kendi alanlarında lider olan kuruluşları portföyüne ekledi. Günümüzde sadece Çağrı Merkezi değil, İş Süreçleri Dış kaynak Kullanımı (BPO) ve Katma Değerli Hizmetler alanlarında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Callpex Çağrı Merkezi, uzman müşteri hizmet yetkilileri, teknik destek ekibi ve şikayet süreç yönetimi sistemi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Avea ile Callpex’in işbirliği ile Yozgat’ta açılan Çağrı Merkezinde 100 kişiye isdihdam sağlanmaktadır. Çağrı merkezlerini Anadolu’ya yaymayı hedefleyen firma bu hizmetlerle Doğuda yaşayan gençlere de iş imkanı sunuyor. Çağrı merkezi sektörünün en hızlı büyüyen şirketi Callpex Bingöl Çağrı merkezinde de yaklaşık 700 çalışan bulunuyor.

Callpex Çağrı Merkezi, TTNET, Türk Telekom, Garanti Bankası, Denizbank, Teknosa, Vestel, Çiçek Sepeti ve daha pekçok firmaya hizmet veriyor.  Yönetim ekibi ve danışman kadroları ile yıllardır çağrı merkezi alanında profesyonel deneyime sahip ekiplerle çalışmaktadır. Callpex Çağrı Merkezinin İstanbul Yozgat ve Bingöl lokasyonlarında görev almak isteyen adayların firmanın internet sitesindeki İnsan Kaynakları bölümüne online CV doldurmaları gerekmektedir. Callpex Çağrı Merkezi İş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

1 Comment

  1. Merhabalar ben suan iskurun cagri merkezi egitiminde yer almaktayim 1 bucuk ay sonra bir sinav olup sertifika alicam kurs bitiminde uygun olursa calismak istiyorum calisanlarinizdan islerinden cok memnun oldugunu bildigim icin sizinle calismak isterim iyi calismalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*