Bureau Veritas Personel Alımı ve İş İlanları 2023

bureauveritas

Bureau Veritas personel alımı yapacak!

Bureau Veritas iş başvurusu yaparak sizde Bureau Veritas’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bureau Veritas personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bureau Veritas eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bureau Veritas insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bureau Veritas, kaliteli hizmet vermeye ve müşteri odaklı çalışmaya son derece özen gösteren bir uygunluk değerlendirme şirketidir. Bu bağlamda, öncelikli hedefimiz kendi alanlarında en iyi olan kişileri şirketimiz bünyesine katmak ve onları işe bağlı kılmaktır. İçinde bulunduğumuz pek çok farklı iş kolunun olduğu bu büyük sektör, son 10 yılda dünya genelindeki çalışan sayımızı 8,000’den 26,000’e yükseltmemizi sağladı. Yöneticilerimiz, zamanlarının önemli bir kısmını işe alma, eğitim, koçluk ve ekiplerine liderlik etmeye ayırmaktalar. Bureau Veritas Grubu olarak en değerli varlığımızın çalışanlarımız olduğunu düşünüyoruz. Sizin de uzmanlığınız teknik, operasyonel, satış veya destek gibi alanlarda olabilir, eğer şirketlere Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Sosyal Sorumluluk konularını etkin bir şekilde yönetmelerinde yardımcı olmak konusunda istekliyseniz, ve eğer değerlerimizi paylaşıyorsanız sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Bureau Veritas Hakkında

Bureau Veritas Grubu, kurulduğu 1828 yılından bugüne geliştirdiği uzmanlığıyla, müşterilerine Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Sosyal Sorumluluk alanlarındaki standartlara ve mevzuatlara uygunluk göstermeleri için destek vermektedir.

Bureau Veritas’ın yaygın küresel çalışma ağı, müşterilerine en yüksek seviyede ve geniş bir yelpazede hizmet vermesini sağlar. Bu geniş hizmet yelpazesi içinde, denetim, gözetim, kontrol, belgelendirme, gemi klaslama, teknik destek hizmetleri, eğitim ve dış kaynak kullandırma hizmetleri bulunur.

Büyük veya küçük, özel sektör veya kamu sektöründen tüm firmalar markalarını, varlıklarını ve ticari faaliyetlerini korumada destek olması için Bureau Veritas’a güvenebilirler. Grubumuz, gerek risk yönetimi gerekse performans iyileştirme konularında da önemli bir rol oynar.

Dünya genelinde 940’den fazla ofis ve laboratuvarımızda pek çok farklı disiplin ve uzmanlık alanından 52.000’den fazla çalışanımızla birlikte, küçük ve yerel ölçekli firmalardan büyük ve uluslararası ölçekteki firmalara kadar 400.000’i aşkın müşterimize hizmet vermekteyiz.

Başvuru için tıklayınız.

2 Comments

  1. SİZLERİ TÜPRAŞ RUP PROJESİNDE TANIDIM ENGELLİ PERSONEL ALIMI YAPACAĞINIZI DUYDUM TÜPRAŞ EMEKLİSİ BİR ENGELLİ OLARAK SİZİNLE CALIŞMAK İSTERİM. İYİ ÇALIŞMALAR

  2. MERHABA,SİZİNLE ÇALIŞMAK ÇOK İSTERİM.ÇALIŞANLARINIZA GEREKLİ ÖNEMİ VERDİĞİNİZİ,BİR ÇOK FİRMADAN DAHA İYİ OLANAKLAR SAĞLADIĞINIZI DUYDUM.AYRICA ÇAY SERVİS ELAMANIYIM.BÖYLE BİR ARAYIŞINIZ OLURSA CV Mİ GÖNDEREBİLİRİM.SAYGILARIMLA..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*