British American Tobacco Personel Alımı ve İş İlanları 2021

british-american-tobacco

British American Tobacco personel alımı yapacak!

British American Tobacco iş başvurusu yaparak sizde British American Tobacco’ın gücünden güç alabilirsiniz. British American Tobacco personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan British American Tobacco eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. British American Tobacco insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ekim 2002’de kurulan British American Tobacco Türkiye, genel merkezi Londra’da bulunan British American Tobacco p.l.c.’ye bağlı bir şirkettir. 100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, 200’ün üzerinde markası bulunan ve yaklaşık %13 pazar payına sahip olan British American Tobacco Grubu, dünyadaki bir milyar yetişkin sigara kullanıcısının sekizde birinin tercihidir.

British American Tobacco Grubu dünya genelinde faaliyet gösterdiği 180 pazarın 50’den fazlasında lider konumda bulunuyor. 39 ülkedeki 46 fabrikasıyla üretim yapan Grup, toplamda 55 binin üzerinde kişiye iş imkanı sağlıyor. British American Tobacco p.l.c., 60 yılı aşkın süredir Türkiye’de yetişen şark tütününün en büyük alıcıları arasındadır.

Öğrenci ve yeni Mezunlar için kariyer

Dünyada en çok sayıda ülkede faaliyet gösteren tütün şirketinde başarılı olmak için nelere ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz?
Yeni mezun işe alımı ve gelişiminin sağlanması, şirketimizin yüksek potansiyele sahip çalışanlarla geleceğe hazırlanma stratejisinin bir parçasıdır. Bu amaçla, her sene Türkiye’nin en yetenekli mezunları arasından yaptığımız seçimle aramıza katılan yönetici adaylarımızı özel bir program olma niteliği taşıyan Global Yönetici Yetiştirme Programımız ile dünya standartlarında eğitiyor ve geleceğimize hazırlıyoruz.
Şirketimizde farklı düşüncelere, kültürlere ve yeteneklere sahip çalışanlarla beraber olmaya özellikle özen gösteriyoruz çünkü farklılıklardan güç alıyoruz.
Bize katılın ve yeteneklerinizi geliştirmek için nasıl işbirliği yapmaya hazır olduğumuzu görün…

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                 Şehir
Engelli Ofis Asistani /              İzmir
Engelli Ofis Asistani /              Antalya
Ticari Pazarlama Temsilcisi – Bursa Bursa
Ticari Pazarlama Temsilcisi – Ankara
Satış Temsilcisi –                      Ankara
Ticari Pazarlama Temsilcisi – Antalya
Ticari Pazarlama Temsilcisi – İstanbul
Satış Temsilcisi –                       Bursa
Satış Temsilcisi –                       Adana
Satış Temsilcisi –                       Kocaeli
Satış Temsilcisi –                       İzmir

Açık Pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*