İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boydak Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Boydak Holding Personel Alımı Yapacak

Boydak Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Boydak Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Boydak Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Boydak Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Boydak Holding Hakkında

Boydak Holding birçok farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Sınırları Türkiye dışına çıkan firma Küresel çapta bir üne sahiptir. Geniş çaplı bir alanda faaliyet gösteren firmanın her sektör için farklı çalışanlara ihtiyacı olmaktadır. Boydak Holding işçi alımı kriterlerini yaş, cinsiyet, dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin belirlemektedir.  Boydak Holding iş başvuru formu dolduran adayların başvuruları değerlendirmeye alınırken genel yeterlilik,  yabancı dil ve pozisyon için gerekli olan mezuniyet yeterliliği, adayın mülakat için davet edilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Boydak Holding bünyesinde kariyer hedefleyen kişiler Boydak Holding iş ilanı sayfasından ilanları takip ederek firmaya ulaşabilirler. Boydak Holding İş ilanları kapsadığı sektörler ve faaliyet gösterdiği alanlar doğrultunda çeşitlilik göstermektedir. Çalışmak isteyen adayın değerlendirme aşamaları çalışmak istediği alana ve tecrübesine göre değişiklik göstermektedir. İş İlanları sonrasında Boydak Holding insan kaynakları tarafından adayların kişilik envanteri,  dil bilgisi, çalışmak istediği bölüm için yeterlilik testi, el becerileri ölçümleri yapılır ve değerlendirmeyi yapan kişi tarafından gerekli bilgiler aktarılır.

Boydak Holding İş İlanları

Boydak holding eleman alımı esnasında gerekli şartları belirtmektedir. Ücretler çalışan kişilere ait belirlenen bantlara göre değişim göstermektedir ancak tüm çalışanların sosyal hakları güvence altına alınmaktadır. Hayatına dokunduğu kişilere değer katma politikasıyla, her çalışanının hayatında fark yaratmayı amaçlamakta ve bu kapsamda Boydak Holding engelli personel alımı yapmaktadır. Boydak Holding güvenlik alımı için belirli şartlarda ihaleler düzenlemektedir.

Boydak Holding İş Başvurusu Formu

Boydak Holding bünyesinde çeşitli nedenlerden dolayı oluşan personel ihtiyacı için birtakım araçlar kullanılarak insan kaynağı bulunmaktadır. Boydak Holding iş başvurusu yapan kişilere insan kaynağı istihdam siteleri, istihdam danışmanlık şirketleri, şirket içi referanslar, gazete ilanları ve boydak kariyer sitesinden verilen ilanlarla ulaşmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bir yorum

  1. Tanju Balıkcı 2 Şubat 2015

    Merhaba ben tanju 25 yıllık agır vasıta şöförüyüm 8 yıldır çeşitli yerlerde baş şöför vede araç sevk görevlisi olarak çalıştım yurtdışı deneyimim var libya iran ırak azarbaycan türkmenistan gibi çeşitli yerlerde bulundum sizinlede yurtdışında çalışmak isterim.. tel:0 535 935 01 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir