İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BMC Personel Alımı ve İş İlanları 2020

BMC Personel Alımı Yapacak

BMC’de çalışmak isteyen adaylara müjde. BMC bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve BMC personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

BMC iş başvurusu

Firma Hakkında

Otomotiv sanayisinin en önemli firmalarından biri olan BMC, personel alımlarını daha da sıklaştırıyor. BMC iş ilanları ile personel alımlarında ilerleyen dönemlerde daha çok karşınıza çıkabilecekken, iş pozisyonu konusunda da, önemli birçok pozisyonda alım yapılacağı belirtiliyor.

BMC personel alımı veya BMC eleman alımı konusunda, birçok kişinin beklentileri oldukça yüksekken, ilerleyen süreçlerde alımların başlaması bekleniyor.

BMC işçi alımı ile birlikte personel alımı ve teknik eleman alımı gibi çeşitli iş pozisyonları ile iş arayanların karşısına çıkacak.

BMC’nin yapmış olduğu alımlarda, özellikle otomotiv sanayi konusunda tecrübe sahibi olan kişilerin daha çok öne çıkması beklenirken, iş pozisyonlarına göre personel nitelikleri yeniden gözden geçirilecek.

BMC iş ilanı ile birlikte büyük bir istihdam oranı sağlayacak ve bu sayede iş arayan birçok kişi, BMC bünyesinde artık yeni bir iş sahibi olabilecek.

BMC, birçok iş pozisyonlarını gerçekleştirecek ve örnek olarak; BMC güvenlik alımı, BMC engelli personel alımı ve BMC çeşitli iş pozisyonları şeklinde iş ilanlar, iş arayan kişilerin karşısına çıkacak. Çeşitli pozisyonların olmasının yanı sıra, her pozisyonun maaşı ve çalışma şartları elbette ki farklılık gösterecek.

İşçi alımlarında asgari ücretin ve primlerin öne çıkması beklenirken, diğer pozisyonlarda da, statüye göre maaş farklılıkları olabilecek. Çalışma şartlarına gelirsek; genel olarak kişinin kendi istediği çalışma saatleri göz önünde bulundurulacakken, iş pozisyonuna göre tanınan imkanlar da değişim gösterebilecek.

BMC personel alımı yapılacak şehirler : İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Mersin

BMC İş İlanları

BMC’nin iş ilanlarını hangi kanal üzerinden duyuracağı ve kişilerin nasıl başvuru yapacağı en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Alınan bilgilere göre, gerek kariyer siteleri gerek iş ilanları siteleri gerekse daha birçok kaynaktan, BMC iş başvurusu gerçekleşebilecek.

BMC Açık Pozisyonlar

  • Genel Başvuru(Engelli Personel)
  • Üretim Vardiya Sorumlusu
  • Satış Müdürü
  • Pazar Analizleri Uzmanı
  • Kaynak Mühendisi
  • Planlama ve Kontrol Müdürü
  • Ağ Yöneticisi ve Güvenlik Uzmanı
  • Ürün Analiz Uzmanı

BMC İş Başvurusu Formu

BMC iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

BMC iş başvurusu konusunda, BMC insan kaynakları üzerinden başvuru yapabilmeniz mümkünken, BMC’nin iş ilanlarının olduğu siteler vasıtasıyla da BMC iş başvuru formu sayesinde başvurular gerçekleşebilecek.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir