Bizim Toptan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bizim Toptan personel alımı yapacak!

Bizim Toptan iş başvurusu yaparak sizde Bizim Toptan ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Bizim Toptan personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bizim Toptan eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bizim Toptan insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

2001 yılında kurulan ve 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Bizim Toptan, 81 ilin 64’ünde 152 mağazasıyla, Cash & Carry (“Organize Toptan Ticaret”) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firmadır.

Bizim Toptan 2011 yılı sonu itibariyle Fortune Dergisi Araştırması’nda Türkiye’nin 57. büyük şirketi olarak yer almıştır. Şirket, ülke genelinde yaklaşık 9.000 çeşit üründen oluşan ürün portföyü ile Cash & Carry pazarında, müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilme kabiliyeti açısından Türkiye’nin en güçlü firmalarındandır. Hane halkı satın alma gücündeki hızlı artış ve tüketim trendinde ki iyileşme ile ülke büyümesi birlikte değerlendirildiğinde, orta ve uzun vadede Cash & Carry sektörü ve şirket için önemli büyüme potansiyeli bulunmaktadır. Son yıllarda ise organize Cash & Carry sektörü, hızlı tüketim ürünleri toplam pazar büyümesinin ve organize hızlı tüketim ürünleri pazar büyümesinin üzerinde büyüme kaydetmiştir. “Frost & Sullivan” firmasının 2010 yılında yaptığı “Türkiye Cash & Carry Pazarı” analiz çalışmasında ise Cash & Carry sektör büyüklüğü 3,5 milyar TL seviyesinde olup 2009-2015 yılları arasında yıllık pazar büyümesinin %12,9 olacağı öngörülmektedir. Şirket’in son dönemlerde sergilediği pazarın üstündeki büyüme performansını orta ve uzun vadede de sürdürmesi planlanmaktadır.

İş Başvurusu

Başvurunuzu çalışmak istediğiniz alan için Mağaza veya Genel Müdürlük şeklinde belirtmeniz faydalı olacaktır. Toplanan tüm başvurular genel başvuru havuzunda değerlendirilmek üzere saklanmaktadır.
Özgeçmişlerinizi İş Başvuru Formuna ekleyebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*