Bilişim Eğitim Merkezi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Bilişim Eğitim Merkezi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Bilişim Eğitim Merkezi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bilişim Eğitim Merkezi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bilişim Eğitim Merkezleri Personel Alımı Yapacak

Bilişim Eğitim Merkezleri’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Bilişim Eğitim Merkezleri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bilişim Eğitim Merkezleri personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bilişim Eğitim Merkezi Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur.

Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.

Bilişim Eğitim Merkezleri İş İlanları

Bilişim Eğitim Merkezleri’ne iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Yazılım, Sistem ve Ağ Yönetimi ve ERP Eğitmenleri
İstanbul(Asya)
Başvur
Yetiştirilmek Üzere Yazılım, Sistem, ERP Uzmanı
İstanbul (Tümü)
Başvur
Eğitim Danışmanı
İstanbul (Tümü), İstanbul(Asya)
Başvur
Muhasebe Sorumlusu
İstanbul(Asya)
Başvur

Yetiştirilmek Üzere Yazılım, Sistem ve ERP Uzmanı

Bilişim alanında (Sistem ve Ağ Uzmanı / Web ve Mobil Programlama Uzmanı / Kurumsal Kaynak Planlama ve Veri Analizi) %100 burslu gerekli ön eğitim verildikten sonra başarılı olan adaylar istihdam edilecektir. Eğitimler hafta içi mesai saatleri içerisinde verilecektir. Eğitime %100 katılım mecburidir.

 • Üniversitelerin bilişim ile ilgili lisans/önlisans bölümlerinden veya diğer lisans bölümlerin sayısal alanlarından mezun olan, ayrıca Kurumsal Kaynak Planlaması ve Veri Analizi programı için İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Lisans bölümlerinden mezun olan,
 • Bilişim Teknolojilerine ilgi duyan ve kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen,
 • 30 yaş ve altında,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Analitik düşünce ve insan ilişkileri konusunda etkili.

Eğitim Satış Uzmanı

Eğitim kurumumuzun ; Bilişim Eğitim Merkezi ve InfoLANG Dil Okullarında, Ankara ve İstanbul’daki Kadıköy ,Bakırköy ve Beşiktaş Şubelerimiz için yetki ve sorumluluk üstlenebilecek, ilişki kurma ve iletişim becerileri güçlü , verilen satış hedeflerini tutturabilmek için satış odaklı çalışmanın önemine inanan, bireysel motivasyona sahip ”Eğitim Satış Uzmanları” arıyoruz.

 • Ön lisans veya Lisans mezunu ,
 • En az 2 yıl satış tecrübesine sahip (Tercihen eğitim – Hizmet sektöründe) ,
 • Yoğun ve dinamik çalışma ortamında esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,
 • Sunum yeteneğine ve düzgün diksiyona sahip, dış görünümüne özen gösteren ,
 • Kariyerini eğitim sektöründe satış alanında devam ettirmek ve geliştirmek isteyen ,
 • İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek ,
 • MS Office programlarını kullanabilen ,
 • 30 yaşını aşmamış ,
 • Hafta sonu çalışabilecek

Bilişim Eğitim Merkezleri İş Başvurusu Formu

Bilişim Eğitim Merkezleri iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Bilişim Eğitim Merkezleri’nın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bilişim Eğitim Merkezi Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*