Bifa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

bifa-personel-alimi

Bifa personel alımı yapacak!

Bifa iş başvurusu yaparak sizde Bifa’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bifa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bifa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bifa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bifa Bisküvi ve Gıda San. A.Ş. 1962 yılında Karaman’da kurulmuş olup üretimin bütün aşamalarında gelişmiş gıda işleme tekniklerini kullanarak kısa sürede gelişim ve büyüme sağlamıştır. Bunun sonucu olarak da Bifa Türk bisküvi sektöründe her zaman öncü konumunu korumuştur.

Bifa’nın modern tesisleri 75.000 m2 si kapalı alan olmak üzere 100.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Firma bisküvi, çikolata, gofret, kek, kraker ve şeker olmak üzere üretim hatlarında 400 çeşit üründen günlük 470 ton üretmektedir.

Bifa Türkiye’nin yanı sıra tanınış bir uluslar arası ihracatçı olup dünya çapında 77′den fazla ülke ve bölgede müşteri kitlesine sahiptir. Ayrıca Bifa Cezayir’de kurduğu fabrikası ile ürünlerini yerel pazar ve komşu ülke pazarları ile de buluşturmaktadır.

Bifa her zaman insan sağlığı, hijyen ve çevreye dikkate alarak ürünlerini bu hassasiyetleri riske etmeyecek yüksek kalite ile üretmektedir. İşte bu sebeple ürünlerimiz çeşitli uluslararası gıda kalite yarışmalarında bir altın ve iki gümüş madalyasına laik görülmüştür.

Bifa Karaman’daki fabrikasında 2500 den fazla kişiyi istihdam ederek yurtiçi ve yurtdışı satışları ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Firmamız bütün ürünleri için K-  K-Q TSE ISO9000, Ç-E TSE ISO14000, HACCP, TSE ve Helal sertifikaları ve kek ürünleri için TSEK sertifikasına haizdir.

Bisküvi, çikolata, kek, gofret ve kraker üretim hatlarının yanı sıra, Bifa ayrıca bir un fabrikası, bir kağıt ambalaj fabrikası ve soğuk hava depolarına sahiptir ve bu sayede bisküvi ve şekerleme ürünleri için kullandığı ham maddelerinin önemli bir kısmını kendi bünyesinde imal etmektedir. Türkiye’nin önde gelen tarım iştiraklerinden biri olan Örnek Tarım’da Bifa’nın önderliğinde hayata geçmiştir.

Bifa ayrıca 2000-2001 öğretim yılında 35.000m2 bir alan üzerinde kurulu 22 dersliği olan Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu’nu hizmete açmıştır. Ayrıca şirketin personeli ve çocuklarının kullanımı için spor tesisleri kurulmuştur.

Sanayi gelişimin yanı sıra, özellikle yerel halk için sosyal, kültürel ve eğitim hizmetleri de Bifa’nın önemsediği konular olmuştur. Bu doğrultuda Bifa 220 dairelik bir konut projesi, bir ilköğretim okulu, mevcut bir ilköğretim okuluna müştemilat ve Bifa çalışanlarının çocukları için bir lise inşa edilmiştir. Bu sosyal sorumluluk projeleri Milli Eğitim Bakanlığına destek olarak yapılmıştır. Bifa ayrıca çeşitli spor olayları, sponsorluk aktiviteleri ve yerel gençlere yeteneklerini geliştirmeleri için imkanlar sağlamak gibi faaliyetler yürütmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Değişen ekonomik şartlara uyum sağlayarak mükemmeliyetçilik prensibine göre üretim yapmak.

Türk ekonomisine katkı sağlamak için sistematik bir şekilde belirli kurallar ve prensiplere çerçevesinde çalışmak.

Yasal gereksinimleri tam olarak yerine getirmek.

Kalite ve güvelik standartlarımızı sürekli geliştirmek.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ 

Kalite anlayışımız değişen global koşullara tam bir uyum sağlamak amacıyla sistematik, planlı ve muntazam bir çalışma organizasyonunu benimsemek, yasal gerekliliklere tamamen uymak ve kalite ve güvenlik koşullarını gün gittikçe arttırmak, üretimi mükemmeliyet prensiplerine göre gerçekleştirmek ve Türk ekonomisine değer sağlayacak faaliyetlerde bulunmaktan ibarettir.

MİSYON ve VİZYONUMUZ

Türk ekonomisine olumlu değerler katan ve insanlığa, çevreye, yaşama ve geleceğe saygımız çerçevesinde sürekli büyüyen bir gelecek firması olmaktır.

VİZYONUMUZ

İleri teknolojileri kullanarak ve kaliteyi mükemmeliyetle birleştirerek standartlar çıtasını yükseltmek ve dünya çapında önde gelen Türk-malı tadı olmak için coşku ve inançla ilerlemek.

Herkesin hikayesindeki başarı; kişinin hayatta ulaştığı yerle değil,
başarmaya çalışırken üstesinden geldiğin engellerle ölçülür.

Başvuru için tıklayınız.

3 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*