Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Personel Alımı

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nin temelleri, Sultan II. Mahmud’un eşi Bezmiâlem Valide Sultan tarafından 1845 yılında atıldı. Döneminin en modern, donanımlı, batıyla eş düzeyde sağlık ve eğitim hizmeti sunan kurumu olma özelliğine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana sağlık alanındaki hizmetini kesintisiz şekilde sürdüren Bezmiâlem, 2010 yılında üniversiteye dönüşerek bilgi birikimini akademik çalışma alanına taşıdı.

T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi, ulusal ve uluslararası camiada saygınlık kazanmış 700 akademisyeni ile Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Sağlık Bilimleri Fakülteleri ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu bölümlerinde 3.200’ün üzerinde öğrenciye eğitim hizmeti sunuyor.

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi İş İlanları

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi yaklaşık her 5 öğrencisine 1 akademisyen düşmesiyle ön plana çıkmaktadır. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi, 2 hastanesi ve ek hizmet binaları ile tüm öğrencilerin birebir pratik yapabileceği sayıda hastaya hizmet vererek ideal bir eğitim ortamı oluşturuyor. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nin, başta ABD’nin sağlık alanında önde gelen üniversitelerinden Johns Hopkins olmak üzere dünyanın sağlık alanında en saygın kuruluşlarının yer aldığı toplamda 35 ülkeden 82 üniversite ile iş birliği bulunuyor.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Yazılım Uzmanı İstanbul Başvur
Servis Hemşiresi İstanbul Başvur
Genel Cerrahi Uzmanı İstanbul Başvur
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul Başvur
Bordro Uzmanı İstanbul Başvur
Biyomedikal Teknikeri İstanbul Başvur
Radyoloji Uzmanı İstanbul Başvur
Ip Santral Uzmanı İstanbul Başvur
Donanım Destek Uzmanı İstanbul Başvur
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı (Gece) İstanbul Başvur
Dermatoloji Uzmanı İstanbul Başvur
İç Hastalıkları Uzmanı (Dragos) İstanbul Başvur
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul Başvur
Çocuk Kardiyoloji Uzmanı İstanbul Başvur
Çocuk Nefroloji Uzmanı İstanbul Başvur
Nöroloji Uzmanı İstanbul Başvur
Nöroloji Uzmanı (Dragos) İstanbul Başvur
Veritabanı Uzmanı İstanbul Başvur
İdari Teknisyen İstanbul Başvur
Kbb (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı İstanbul Başvur

Daha fazla Bezmialem Vakıf Üniversitesi iş ilanı için tıklayın.

fatgpt

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Akademisyen Alacak

Öğretim Üyesi Kadroları için
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi aşağıda belirlenen birim ve bölümlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine   Yükseltilme   ve   Atanma   Yönetmeliğinin   ilgili   maddelerine   göre   öğretim   üyesi alınacaktır.

 • İlana başvuru için gerekli belge ve bilgilere Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi web sayfası www.bezmialem.edu.tr den   ulaşılabilir.   Bezmialem   Vakıf   Üniversitesi   Öğretim   Üyeliğine   Yükseltilme   ve   Atama Kriterleri   Yönergesinde   (https://bezmialem.edu.tr/tr/PublishingImages   /Sayfalar/universitemiz/ yonetmelikler-ve-yonergeler/BVU-16-08-2018ogretim%20-uyeligine-Yukseltilme-ve-Atanma-Kriterleri – Yonergesi-degisiklikler.pdf) ifade edilen şartların sağlanması gerekmektedir. Son 5 yılda yapılan yayınlar  için  SCI  veya  SCI-Exp  indeks  bilgilerini  içeren  belgelerin  ilgili  eserlerin  ön  sayfası olarak konulması  önem taşımaktadır.
 • Başvurular  ilan  tarihini  takip  eden  15  gün  içinde  Rektörlüğümüz  İnsan  Kaynakları Direktörlüğü’ne şahsen / posta yolu ile yapılabilir.
  Adres: Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi 34093 Fatih/İstanbul

Öğretim Elemanı Kadroları için
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi aşağıda belirlenen  birim  ve  bölümlerine,  2547  sayılı  Yükseköğretim Kanunu  ve  09.11.2018  tarihli,  30590  sayılı  Resmi  Gazete’de  yayımlanan  “Öğretim  Üyesi Dışındaki  Öğretim  Elemanı  Kadrolarına  Yapılacak  Atamalarda  Uygulanacak  Merkezi  Sınav  ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacaktır.

 • İlana    başvuru    için    gerekli    belge    ve    bilgilere    Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi web    sayfası www.bezmialem.edu.tr den ulaşılabilir.
 • Başvurular  ilan  tarihini  takip  eden  15  gün  içinde  Rektörlüğümüz  İnsan  Kaynakları Direktörlüğü’ne şahsen / posta yolu ile yapılabilir.
  Adres: Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi 34093 Fatih/İstanbul

İlana Başvuracak Adayların

 • 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 09.11.2018 tarihli, 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nde yer alan genel ve özel şartları taşıyor olması ve belirtilen başvuru tarihleri arasında aşağıda bildirilen başvuru evraklarını şahsen / posta yolu ile Bezmialem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü-İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne teslim etmesi gerekmektedir.
 • Yabancı Diller Bölümü Öğr. Gör. kadrosuna başvuran adayların “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği” 6’ncı maddesi 4’üncü fıkrası uyarınca en az bir dilde Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından en az 85 puan veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puana sahip olma şartı aranır.
 • Birden fazla ilan şartı yazan kadrolara başvurabilmek için belirtilen bütün şartları birlikte sağlamak gerekmektedir.
 • İlanda yer alan kadrolardan sadece birine başvuru yapılabilir.

Başvuru Evrakları

 • Başvuru Dilekçesi ve Formu (T.C. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi web sayfasından temin edilecektir.),
 • Özgeçmiş (YÖK Formatında),
 • Nüfus Cüzdan Sureti ve Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
 • Erkek Adaylar İçin Askerlik Durumlarına İlişkin Belge,
 • ALES Belgesi Fotokopisi / İnternet Çıktısı,(En az 70 puan ve üstü)
 • Yabancı Dil Sonuç Belgesi Fotokopisi / İnternet Çıktısı,(En az 50 puan ve üstü)
 • Fotoğraf (2 adet),
 • Alınan tüm diplomaların ve lisans transkriptinin noter onaylı örneği veya alınan üniversiteden aslı gibidir örneği,(Başvuru esnasında e-devletten alınan doğrulama kodu içeren belgeler kabul edilebilir, ancak kadroya atanma durumunda noter onaylı ya da aslı gibidir örneği teslim edilmelidir)
 • Yurtdışından alınan diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylandığını gösteren denklik belgesinin noter onaylı ya da aslı gibidir
  örneği,
 • Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını Kapsayan 1 (bir) Takım Dosya (Varsa) ekleyeceklerdir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

fatgpt

4 Comments

 1. 7 yıldır yardimci saglik personeliyim hastanenize başvuru yapmak istedim 3 yıl 1.5 yil endoskopi ercp bolumunde calistim hemşire olmasa bile hocayla endoskopi yapıp çıkacak kadar tecrubem var damar yolu enjeksiyon yapma da bi hemşire kadar tecrubelyim yeni mezun olan birini yanıma verin egiteyim okadar güvenim var okan Üniversitesi hastaneside 3 yıl calistim gunubirlik ve endoskopi girismsel radyoloji bölümlerinde güler yüzlü hasta memuniyeti isme gereken özenı gösteririm

 2. Hastanenizde çağrı merkezi bünyesinde çalışmak istiyorum 8 yıllık çağeı merkezi deneyimim var

 3. Hastanenizde hasta kayit bolumunde calismak istiyorum. Istikrarli ve ne istedigini bilen biriyim. Kendimi gelistirmeye yoneligimdir. Pasif durmayi sevmiyorum. Bana ulasirsaniz sevirim. Saygilar …

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*