Beyhekim Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Konya/Selçuklu’da yer alan Beyhekim Devlet Hastanesi aynı zamanda Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi, Fizik Tedavi Hastanesi ve Onkoloji Hastanesini de kapsamaktadır. Dolayısıyla oldukça büyük bir kompleksi vardır.

320 yataklı olarak inşa edilmiş olan Beyhekim Devlet Hastanesi 70 bin metrekare alana kurulmuştur. Kapalı alanı ise 36 bin metrekaredir. Gelişmiş bir teknik altyapıya sahip olan kurum, hastalarının konforunu sağlamak için her türlü önlemi almaktadır. Bu bakımdan 1 veya 2 kişilik odaları vardır. Tümünde lavabo, tuvalet ve hemşire çağırmak için sistemler bulunmaktadır.

Beyhekim Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Beyhekim Devlet Hastanesi İş İlanları

Beyhekim Devlet Hastanesi halka sunduğu hizmetlerin daha nitelikli ve kaliteli olabilmesi için araştırma ve geliştirme çalışmalarına değer vermektedir. Dünyada tıp sektörüne meydana gelen bilimsel ve teknolojik ilerlemeleri gözlemleyerek, bunları kendi sunduğu hizmetlere entegre etmektedir.

Bu sayede çağdaş hizmet sunmaya devam etmektedir. Yenilikçi ve değişken yapısı sayesinde yeni personellere de ihtiyacı olduğu için statüsü devlet hastanesi olduğu için alımlar da resmi şekilde olmaktadır.

Dolayısıyla çalışmak için Beyhekim Devlet Hastanesi bünyesine girmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken Resmi Gazete, ilan.gov.tr ve İŞKUR gibi kaynaklardan duyuruları kontrol etmektir.

Beyhekim Devlet Hastanesi Personel Alımı

Her kurumda olduğu gibi Beyhekim Devlet Hastanesi de farklı zamanlarda alım yapmaktadır. Dolayısıyla tarihlerin kaçırılması başvuru imkânının sonraki dönemlere sarkmasına neden olur. Ancak alım yapılan pozisyon aynı olmayabilir.

Dolayısıyla ilanları takip ederek bunu kaçırmamak gerekir. Ardından tek yapmanız gereken ilanı değerlendirmektir. Zira içinde hangi pozisyona alım yapıldığından şartlara, başvurunun nasıl olacağına dair her ayrıntı yer almaktadır.

Eğer pozisyon yetkinlikleriniz ile uyum gösteriyorsa tek yapmanız gereken gerekli evrakları temin ederek başvuru yapmaktır. Bu sayede daha doğru ve olumlu sonuçlanan başvurular yapılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*