Bershka Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İspanya merkezli giyim ve aksesuar markası olan Bershka, 1998 yılı itibariyle gençler için düşük fiyatlı giyim sloganı ile yola çıkmıştır. Dünyanın dört bir yanında mağazası bulunan markanın online satışları ise 2011 yılı itibariyle tüm dünyaya yayılmıştır. Türkiye’de 24 adet mağazası ile hizmet veren Bershka dünya çapında 1500 civarı mağaza sayısına ulaşmıştır.

Çevreye ve doğaya karşı pozitif uygulamaları ilke edinen Bershka mağazalarında yaklaşık olarak 15 bin kişilik bir istihdam sağlanmaktadır. 2016 yılı itibariyle 2 milyar Euro civarı bir ciro yakalayan Bershka’nın 2020 yılı itibariyle 3 milyar Euro ciro tabanlarına ulaştığı gözlemlenmektedir.

Bershka İş İlanları

Diğer birçok firmaya göre personel seçerken daha çok yaratıcılık yönüne odaklanan Bershka için yenilikçi ve özgür düşünceli kişiler çalışma arkadaşı olarak tercih edilmektedir. Müzik, sanat ve kültürün üretilen ürünlerine de yansımasını isteyen Bershka için daima sosyal ve çevrelerini gözlemleyen kişilerle çalışmak birinci plan olarak durmaktadır. Değişen ve dönüşen moda akımlarına en hızlı sokaktan nabız alabilen markanın tercihi sokak odaklı kişiler olmaktadır.

Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
03 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Adana, Ankar…

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Inditex, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarıyla, dünyada 96ülkede, 7400’den fazla mağazasıyla dünyanın en büyük moda perakende şirketlerinden biridir.

Modanın kalbinde bulunmak isteyen senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz.

Türkiye’debulunan mağazalarımızda kış döneminde,yarı zamanlı çalışabilecek dönemsel “Mağaza Satış Danışmanı & Kasiyer” pozisyonları için ekip arkadaşları arıyoruz

İŞ TANIMI

Peki bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında biz nasıl çalışıyoruz?

Mağaza içerisinde kasa, reyon ve depo alanlarında ürüne dokunarak,

Müşteri memnuniyetini sağlayarak,

Satış hedeflerine ulaşarak,

Esnek çalışma saatleri ve vardiyalı bir çalışma sistemiyle (hafta sonları da dâhil olmak üzere).

Bunları gerçekleştirirken hem kendimizi hem de şirketimizi bir adım ileriye taşıyoruz.

Haydi durma! Sen de ailemizin bir parçası ol!

Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Mağaza Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
01 Temmuz 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Adana, Ankar…

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

Tutkulu ve yaratıcı insanlara yönelik genç modası markalarından biriyiz. Yetenekliyiz ve markayı günden güne yeniden inşa etmekten keyif alıyoruz. Modaya, stile ve en yeni trendlere duyduğumuz tutku yaptığımız her işin temelinde yer alıyor. Kendini bu değerlerle özdeşleştiriyorsan bizimle tanışmak için zaman kaybetme!

SENİ NASIL BİRİSİ OLARAK HAYAL EDİYORUZ?

MAĞAZA MÜDÜRÜ

Tutkulu, meraklı, motive ve dinamik birisin. Sunacak farklı bir şeylerin olduğuna inanıyorsun . Detaylara önem veren, yaratıcı, proaktif bir kişiliğin var ve bu özelliklerinin moda sekötünde ödüllendirildiği, seni geliştiren bir kariyer arıyorsun. Sorumluluk alanlarının birden fazlasını eş zamanlı yapabiliyorsun. Modayı seviyorsun ve kendini dış dünyaya ifade etme şeklin senin için çok önemli. Analiz, önceliklendirme ve organizasyon becerilerin mükemmel. Kar yaratmada, insan yönetiminde ve müşteri servisi anlayışı alanlarında tecrübeye sahipsin.

SENDEN NE BEKLİYORUZ?

Mağaza müdürÜ olarak Inditex imajının önemli bir parçasısın. Güçlü liderlik becerilerin ve perakende tecrüben ekibine örnek teşkil edecek. Şirket standartlarına uygun olarak mağazanı yönetecek ve hedeflerini gerçekleştirmek için bölge ekipleriyle yakından çalışacak ve tüm ekibe destek olacaksın. Ana sorumluluklarının bazıları bunlar olacak:

• Satış performansı ve verimliliği takip etmek ve geliştirmek

• Tüm operasyonel ve idari süreçleri takip etmek

• Ekibini motive etmek, cesaretlendirmek ve onlara ilham vermek

• Mağazan için en iyi stratejiyi oluşturabilmek için verileri analiz etmek

• Şirketin sürdürülebilirlik stratejisi için elçi olmak

Depo Görevlisi
Son Başvuru Tarihi
12 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Adana, İstan…

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Inditex, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarıyla, dünyada 96ülkede, 7400’den fazla mağazasıyla dünyanın en büyük moda perakende şirketlerinden biridir.Modanın kalbinde bulunmak isteyen senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz.İstanbul’daki mevcut ve yeni açılacak mağazalarımızda yarı zamanlı & tam zamanlı çalışabilecek “Depo Görevlisi” pozisyonu için ekip arkadaşları arıyoruz!Peki bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında biz nasıl çalışıyoruz?Mağaza içerisinde depo alanlarında ürüne dokunarak,Müşteri memnuniyetini sağlayarak,Satış hedeflerine ulaşarak,Esnek çalışma saatleri ve vardiyalı bir çalışma sistemiyle (hafta sonları da dâhil olmak üzere).Bunları gerçekleştirirken hem kendimizi hem de şirketimizi bir adım ileriye taşıyoruz. Haydi durma! Sen de ailemizin bir parçası ol!Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.İŞ TANIMIDepo düzeninden sorumlu olmak,Ürün günleri ürünün teslim alınması, etiketlenmesi ve reyona çıkarılmasını sağlamak,Reyon ve görsel düzenleme sonrasındaki fazla ürünlerin depoda uygun yerleşimini ve muhafazasını sağlamak,Müdürler tarafından verilen ekstra sorumlulukları (mağazalar arası transfer gibi)gerçekleştirmek,Saatlik satış raporundaki ürünlerin reyona zamanında ve eksiksiz çıkarılmasını sağlamak.

Mağaza Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
21 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Adana, Ankar…

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

ABOUT US :

Zara offers the latest fashion trends for women, men and children. An international brand with stores in the main cities of the world and online. Our business model is centered in our customers, constantly adapting to their needs. We love what we do. Teamwork, passion, curiosity, diversity, sustainability, creativity and humility are our daily motivation. Does it sound like you? Maybe you are a Zara person.

HOW WE IMAGINE YOU:

You are passionate, curious, motivated and dynamic, with something different to contribute. You are detail-oriented, creative and proactive and are looking for a challenging yet rewarding career in fashion. You are able to multitask between your key responsibilities.

You love fashion and celebrate self-expression. You have excellent analysis, prioritization and organizational skills. You have a track record of commerciality, people management and an understanding of customer service. AtInditexyou will find more than a job.

WHAT WE EXPECT FROM YOU:

As a Store manager, you are an integral part of the Inditeximage. Your strong leadership skills and retail experience will set the example for your team while manage the department in accordance with company standards, working closely with the regional team to achieve the store’s objectives and support the entire team.Some of your main responsibilities will be:

 • Monitor and improve sales performance and productivity
 • Overview all operational and administrative tasks
 • Motivate, encourage and inspire your team
 • Analyze data to create the best strategy for your store
 • Be an ambassador for our company’s sustainability strategy

WHAT WE OFFER:

In addition to a competitive salary, you will also receive 25% discount to buy the latest trends in any of our brands.

Our internal talent is our greatest asset and we are proud of offering internal promotion programs where you will find opportunities to grow, e-learning and training programs -we never stop learning!, social projects to get involved and contribute to a better society, and much more!

Maaş olarak asgari ücretin yaklaşık olarak %25 üzerinde bir miktar belirleyen Bershka’da çalışma saatleri günlük 7,5 ile sınırlıdır. Çay ve yemek molasının da dahil edilmesi ile birlikte mağazada geçen süre 8,5 saat ile sınırlı olmaktadır. Haftada bir gün izin yapılan mağazada bir yılın dolması ile birlikte 14+2 günlük yıllık izin hakkı kazanılmış olur. Yemek ücreti ve prim sistemi ile çalışanlarını rahat ettiren Bershka’nın personelleri için servisleri mevcuttur.

Nasıl Başvurulur?

Bershka için iş başvurusu yapmak oldukça basittir. Dijital tüm kariyer platformlarda ilanları bulunan Bershka’nın boş pozisyonlarına başvurular online olarak yapılabilmektedir. Personel alırken oldukça seçici davranan Bershka, internet sitesi aracılığı ile boş pozisyonlar için gerekli duyuruları yapmaktadır. http://www.bershka.com/tr/company.html

Bershka Açık Pozisyonlar

 • Satış Danışmanı ve Kasiyer  – İstanbul : Esnek çalışma saatlerine uygun; kibar ve müşteri ile iletişimi kuvvetli olan kişiler. Belirlenen satış kriterlerinin sağlanması için mağaza içinde etkili bir tempo ile çalışma. Part time çalışma için uygun.
 • Satış Danışmanı ve Kasiyer – İzmir : Çalışırken gelişimine de odaklanan ve her zaman bir üst hedef sahibi olunması. Hafta sonlarının da çalışma günleri içinde olması sebebiyle çalışma vardiyasına ayak uydurabilme.
 • Satış Danışmanı ve Kasiyer – Antalya : Part time ve tam zamanlı çalışma şartlarının her ikisine de uyan, vardiya değişimleri için gerekli esnekliği sağlayabilen olma.

7 Comments

 1. Merhaba inditex adı altında çalışmayı çok istiyorum ve açık pozisyonlarınızı sürekli takip ediyorum.Ayrıca ürünlerinizi çok beğeniyorum. Tarzıma çok uygun. Değerlendirirseniz çok ana çok sevinirim. Saygılarımla…

 2. Merhaba öncelikle uzun zamandır bu sektörde çalışan biri olarak başvuruyorum yaklaşık 5 yıldır H&M de çalıştım kendime bir hedef koyduğum İçin sizinle çalışmak istiyorum sonuçta bu şirket tarzıma çok uyuyor ve bu şirket için de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaya hazırım sizi tanıdığım İçin şirketi çalışmak ve ailenizden birisi olmak istiyorum saygılarımla cevabınızı bekliyor olacağım

 3. Merhaba öncelikle uzun zamandır bu sektörde çalışan biri olarak başvuruyorum yaklaşık 5 yıldır H&M de çalıştım kendime bir hedef koyduğum İçin sizinle çalışmak sonuçta bu şirket tarzıma çok uyuyor ve bu şirket için de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaya hazırım sizi tanıdığım İçin şirketi çalışmak ve ailenizden birisi olmak istiyorum saygılarımla cevabınızı bekliyor olacağım

 4. Merhaba,Bershka mağazasında çalışmayı çok istiyorum,bu alanda başarılı olacağımdan eminim.Dikkate alırsanız çok mutlu olurum

 5. Merhaba tarzınız tarzıma uyduğu için çalışmayı dört gözle istiyorum. burda kendimi daha ilerde görüyorum sizinle çalışmayı çok isterim iyi günler

 6. Merhaba 3 senelik adidas magzasinda satış danismanligi ve kasiyerlik tecrübem var magzalaranizda degerlendirilmek istiyorum neden bershka diye sorucak olursaniz tarzima daha uygun ve orda daha iyi yerlere gelcegimi düşünüyorum saygilar 🙂

  • Merhaba kız kardeşim adına basvuruyorum kendisi, insan canlısı ,dışa dönük ve tarzıyla dikkat ceken birisi onun için uygun bir iş olacagını düşünüyorum. İyi çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*