Beko Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Beko’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Beko bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Beko personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Beko, Koç Holding bünyesinde olan bir şirkettir. Beko ismi şirketin kurucuları Vehbi Koç ve Bejerano soyadlı bir yatırımcının soyadlarının birleştirilmesinden ortaya çıkmıştır. 2000’li yıllara kadar Koç grubu adına bir ihracat şirketi olan Beko, 2000 yılında Arçelik çatısı altına girmiştir.

Arçelik grubu, 30 bini aşkın personele istihdam sağlamaktadır. 30 milyar TL üzerinde ciroya sahip olan şirket her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Beko iş başvurusu

Beko İş İlanları

Koç Grubu ülkemizin en kalifiye ve en yetkin çalışanlarını barındıran bir holding grubudur. Ülkenin en yetkin personellerine sahip grup, personellerine en iyi maaş ve sosyal olanakları da sağlamaktadır. Beko personeli de bu yüksek kalitedeki olanaklardan faydalanmaktadır.

Öncelikle personele piyasanın üstünde maaş ödenerek yüksek bir yaşam standardı elde etmesi sağlanır. Maaşın yanı sıra servis, yemekhane, özel sağlık sigortası, pozisyona göre şirket aracı ve telefonu gibi çeşitli yan haklar da sağlanır. Ayrıca her sene yakacak yardımı, erzak yardımı ve bayram ikramiyeleri gibi çeşitli ek ödemeler de yapılmaktadır.

 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Klima ve Beyaz Eşya Teknisyeni Eskişehir

 

Nasıl Başvurulur?

Beko, yukarıda bahsettiğimiz gibi Arçelik çatısı altına girmiş bir şirkettir. Bu yüzden işe alım süreçlerini de Arçelik insan kaynakları yürütmektedir. Aşağıdaki adımları takip ederek Beko şirketine başvuruda bulunabilirsiniz.

  1. https://www.arcelikglobal.com/tr/ adresinden şirketin resmi web sitesine giriniz.
  2. Sağ üstte bulunan “Kariyer” butonuna tıklayınız.
  3. Açılan sayfada “Bize Katılın” başlığı altında bulunan “İş Başvuruları” butonuna tıklayınız.
  4. Bu adımlar sonrasında şirketin işe alım süreçlerini anlatan sayfaya ulaşacaksınız. Bu sayfada “Bize Katılın” butonuna tıklayarak, Arçelik grubuna ait açık pozisyonların paylaşıldığı siteye giriş yapacaksınız.
  5. Bu kısımda arama yaparak size uygun ilanlara ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise çeşitli kariyer sitelerinde Arçelik grubuna ait profilleri ve iş ilanlarını inceleyerek, kariyer siteleri üzerinden başvuru yapmaktır.

Beko Açık Pozisyonlar

  • Mekanik Bakım Operatörü – Tekirdağ:Belirli makine ve makine gruplarında, donanım ve tesislerde belirgin ve rutin mahiyetteki arızaları belirlemekten, arızayı gidermekten ve sistemi iyileştirmekten sorumludur.
  • Araştırma Geliştirme / Ar-Ge Teknisyeni – İstanbul: Plastik işleme makinelerinin, kalıplarının ve üzerindeki sistemlerin bakım ve onarımından sorumludur.
  • Dijital Pazarlama Kıdemli Uzmanı – İstanbul: Facebook AdWords (Arama, Görüntülü Reklam), Youtube, Google dijital ortamda kampanya stratejileri ve reklam öğeleri oluşturma ve optimize etmekten ve marka ekipleriyle ve ayrıca dünya çapındaki dijital uzmanlarla yakın bir şekilde çalışmaktan sorumludur.

Beko Benzer İş İlanları

6 Comments

  1. yaz stajı icin basvuruyrum 21 yasndayım niksar myo okuyorum istanbulda kalabilcek yerim var no 05360577992

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*