Balcalı Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Adana’da hizmet veren Balcalı Hastanesi bir kamu kurumudur. Hasta ve çalışan güvenliğini esas kabul etmektedir. Güncel bilgi ve teknolojilerden yararlanmakta olup, çağdaş bir anlayışla hizmet vermektedir.

Her yıl birçok vatandaşa hizmet veren kurum onları ve personelinin memnuniyetini sağlamak üzere çalışmaktadır. Topluma ve çevreye karşı duyarlı olan Balcalı Hastanesi hasta haklarına karşı da saygılıdır. Halka 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan kurum, çok sayıda polikliniğe sahiptir.

Teknolojik altyapısı sağlam olan kurum ileri seviyeli ekipmanlara sahiptir.

Balcalı Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Balcalı Hastanesi İş İlanları

Bilgiye, teknolojiye, araştırmaya ve bilime büyük bir önem veren Balcalı Hastanesi global çapta meydana gelen ilerlemeleri hizmetlerine entegre etmektedir. Böylece vatandaşların aldığı hizmetin kalitesi de sürekli olarak iyileşmektedir.

Kurum büyümesini her yıl sürdürdüğü için yeni personel gereksinimleri de meydana gelmektedir. Bunların giderilmesi için kurum tarafından gerekli ilanlar verilir. Ancak bunlar her yıl aynı dönemde olmayabilir. Farklı zamanlarda yapılabileceği için adayların sürekli kontrol etmesi şarttır.

Zira tarihler geçerse başvurunuz da kabul edilmez. Tek yapabileceğiniz bir sonraki duyuruları beklemedir. Bu da yılın farklı bir zamanında olabilir.

Balcalı Hastanesi Personel Alımı

Balcalı Hastanesi bir kamu kurumudur. Bu nedenle iş ilanları da resmi bir şekilde takip edilmelidir. Eğer İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr gibi adresler takip edilirse bunlara kolay bir şekilde ulaşılabilir.

Duyuruların büyük bir dikkatle incelenmesi gerekir. Zira içlerinde hangi pozisyona alım yapılacağı, başvurunu nereye ve ne zaman olacağı, nasıl yapılacağı, kaç kişi alınacağı, hangi evrakların gerektiği gibi bilinmesi gereken konulara yer verilir.

Eğer ilan yayınlanmışsa ve yetkinliklerinizle uyum gösteriyorsa, tek yapmanız gereken ilanda bahsedilen şekilde başvuru yapmadır. Ardından da işe alım süreci geçilmelidir.

3 Comments

  1. Özel hastanelerde hasta kabul temizlik personeli ve hasta taşıma personel olarak çalıştım 5yillik.deneyimim var

  2. özel bir hastanede aşçı yardımcısı ve diyet mutfak sorumlusu olarak çalıştım ayrı zamanda boş vakitlerimiz de ise personele destek ekibi olarak kosturuluyorduk calismayi seven biri yimdir hastane personeli olarak calisa bilirim temizlik hizmetlerinde

  3. Hasta ve yaşlı bakım iki ayrı kurstan e devlet onaylı sertifika var.Ayrıca hasta Kayıt Kabul sertifikam tıbbı sekreterlik sertifika Ankara Bilim Ünüversştesi onaylı diş hekimi asistanı sertifika ve tıbbı arşiv bölümü dokümantasyon belgem vardır. Çalışmaya hazırım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*