Artvin Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022

Artvin merkezde tek hastane olan Artvin Devlet Hastanesi 1945 yılında kurulmuştur. Bölge hastanesi niteliğinde olan kuruma 2006 senesinde 120 yataklı bir ek bina yapılmış, ardından da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Zaman içinde ihtiyaçların artmasıyla birlikte yeni ikinci bir ek bina daha inşa edilmiştir. Bunda 23 tek tek yatak, 126 iki yatak, 10 yoğun bakım yatağı, 4 yeni doğan yoğun bakım yatağı, 6 yataklı koroner yoğun bakım, 5 acil servis yer almaktadır. Halka tam donanımlı şekilde hizmet vermektedir.

Artvin Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Artvin Devlet Hastanesi İş İlanları

Kurulduğu günden bu yana halka kaliteli sağlık hizmetleri veren Artvin Devlet Hastanesi sağlık biliminde oluşan gelişmeleri yakından izlemektedir. Ar-Ge odaklı yapısıyla bunları kullanarak vatandaşlara çağdaş çözümler sunmaktadır.

Bu dinamizm nedeniyle personel ihtiyacı da ortaya çıkmaktadır. Bunları karşılayabilmek için gerekli ilanlar Artvin Devlet Hastanesi tarafından verilmektedir. Devlet hastanesi olması sebebiyle bunlar resmi duyuru şeklindedir.

Bu nedenle kuruma iş başvurusu yapmak isteyen adaylar öncelikle nasıl takip edeceğini bilmelidir. Çünkü tarihler kaçırılırsa başvuru imkânınız kalmaz. Sadece aktif halde duyurular müracaata açıktır. Dolayısıyla İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr gibi platformlar her gün takip edilmelidir.

Artvin Devlet Hastanesi Personel İlanları

Ardahan Devlet Hastanesi tarafından yayımlanan ilanlar, yılın farklı dönemlerinde olabilmektedir. Dolayısıyla periyodik zaman aralıklarıyla kontrol edilmesi tavsiye edilir. Bunun için yukarıda verdiğimiz platformlar kullanılabilir.

İlanlar yayınlandığı zaman adayların başvurmak için bilmesi gereken ayrıntılara yer verilecektir. Bunlardan bazıları başvuru yeri, zamanı, şekli, gerekli genel ve özel şartlar, toplanması gereken evraklar şeklindedir.

Başarılı bir başvuru yapılabilmesi için adayların tüm duyuruyu okuması gerekir. Eğer yetkinlikleriniz uyum gösteriyorsa belirtilen şekilde başvuru yapmanız yeterlidir. İşe alım süreci de bitirildikten sonra kabul edilirseniz, işe kısa sürede başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*