Armagaz Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Armagaz’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Armagaz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Armagaz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Armagaz Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım, 2004 senesi içinde Yalova Dağıtım Lisansını almıştır. Söz konusu lisans kapsamında Yalova, Karamürsel, Orhangazi, Altınova, Çiftlikköy, Kaytazdere, Taşköprü,  Tavşanlı ve Subaşı yer alır.

Armagaz iş başvurusu

Armagaz İş İlanları

Armagaz resmi sitesine girildiğinde, sağ üst sekmede “insan kaynakları” butonu görülür. Buraya tıklayarak adaylar inceleme yapabilir. Arsan Group resmi sitesine girildiğinde de üst menüde “kariyer”  linki fark edilir. 

Buraya girildiğinde firmanın kariyer politikası takip edilebilir. Arsan Şirketler Grubu’nun kariyer.net profili olduğu da görülür. Firmaya katılmak isteyen adaylar, gelecek tarihlerdeki iş ilanlarını kaçırmadan göz atmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Arsan Group’un kariyer sekmesine girildiğinde, kariyer@arsangroup.com adresine çalışmak istenen pozisyonu anlatan ön yazı ile CV yollanabileceği görülür. Dolayısıyla ilk olarak özgeçmiş hazırlayarak, maille başvuru imkânınız bulunur.

Ancak göndermeden önce profesyonel anlamda özgeçmiş hazırlamayı öğrenmeniz tavsiye edilir. Zira bu şekilde daha etkili bir CV hazırlanabilir.

Bilgi ve tecrübelerinizi eksik, hatalı ve yanlış girmek, sizin için olumsuz bir durumdur.

Diğer bir başvuru aracı da kariyer.net platformudur. Burada açık ilanlar mevcut olup, ilgilenen adaylar önce kayıt yapmalıdır.

Hesaba giriş yapıldıktan sonra pozisyonlar açılarak, müracaat edilebilir. Sonrasında başvurular, kurumun ilgili departmanına ve yetkililerine iletilir.

Gerekli incelemeler, değerlendirmeler ardından pozisyonla uyumlu görülen adaylara bilgilendirme yapılır.  

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Arsan Şirketler Grubu’nun kariyer.net hesabı açıldığında çalışılabilecek pozisyon olduğu görülür. Bunlar şöyledir;

  1. Muhasebe Uzmanı
  2. Şikâyet Yönetimi ve Tahsilât Uzman Yrd.

Adaylar başvuru öncesinde ilanın kapanış tarihini kontrol etmelidir. Böylece kaçırmadan müracaat yapılabilir. Ancak öncesinde iş tanımı ve genel nitelikler gibi alanlar mutlaka incelenmelidir.

Pozisyon Açıklamaları

Arsan Şirketler Grubu tarafından kariyer.net üzerinde verilen ilanlara bakıldığında detaylarının şöyle verildiği görülmektedir;

  1. Muhasebe Uzmanı: Dosyalama ve arşivleme işlemlerine vakıf, Microsoft Office Programlarına hâkim, E-Defter – E-Fatura bildirimlerinde tecrübeleri gibi nitelikler bulunur. 
  2. Şikâyet Yönetimi ve Tahsilât Uzman Yrd: Dağıtım bölgelerinde yer alan abonelerin, telefonlarını yanıtlama

Bu pozisyonların iş tanımları ve nitelikleri oldukça geniştir. Başvuru öncesinde adaylar dikkatli şekilde değerlendirmelidir.

Armagaz Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*