Armağan Oyuncak Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Armağan Oyuncak’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Armağan Oyuncak bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Armağan Oyuncak personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Armağan Oyuncak Personel Alımı

Armağan Oyuncak Personel Alımı

Türkiye’nin en eğlenceli ve dopdolu oyuncak mağazalarından Armağan Oyuncak işçi alımı yapmaktadır. Açık pozisyonları şirketin resmi web sitesi üzerindeki İnsan Kaynakları sayfasında ve yenibiris sitesinde bulabilirsiniz.

Sahip olduğunuz nitelikler doğrultusunda açık pozisyonları değerlendirebilir ya da doğrudan genel başvuru yaparak, başvurunuz neticesinde nitelikleriniz doğrultusunda uygun bir kadro için sizlerle iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz.

0-12 yaş aralığına yönelik ürünlerin satışını gerçekleştiren mağaza birimlerinde görev alabilecek; hem genel personel hem de idari personel yönünde alımlar gerçekleştirilmektedir.  Türkiye’nin pek çok ilinde aktif olarak satış yapan mağaza birimlerinden birisinde görev almak için başvurunuzda özel olarak bir il belirtebilir ya da genel başvuru da yapabilirsiniz.

Armağan Oyuncak Çalışma Şartları

Armağan Oyuncak başvuru işlemi gerçekleştireceğiniz kadroya göre çalışma şartları farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak başvuru yaptığınız düzey hangisi olursa olsun, mağaza içerisinde görev alırsınız. Mağaza içerisinde zorlu olmayan, klimalı ve rahat bir ortamda görevlerinizi yerine getirirsiniz. Maaş düzeyi en az asgari ve pozisyona göre daha da yüksek olmaktadır.

Armağan Oyuncak eleman alımı için kesin bir tarih yoktur çünkü şirket personel alımlarını sürekli olarak gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla adayların sürekli olarak alımları takip etmek yerine, başvuruda bulunmaları daha uygun olacaktır.

Adayların dikkate almaları gereken önemli bir ayrıntı da, başvuracakları pozisyon için hangi çalışma şartlarının olduğudur. Nitekim gün boyu en az 8 saat mesai yapacak personellerin söz konusu şartlara uyum sağlaması, iş verimliliği açısından son derece önemli olmaktadır.

Armağan Oyuncak İş İlanları

İş ilanlarını güncel bir şekilde takip etmek hem açılan pozisyonlara dair genel bir bilgi sahibi olmanız hem de niteliklerinize uygun açık pozisyonlar için başvuruda bulunabilmeniz açısından önemlidir.

Bu bağlamda iş ilanlarını güncel bir şekilde yenibiris sayfasında takip edebilirsiniz. Armağan Oyuncak personel alımı ilanları için başlıca açık pozisyonlar; Görsel Düzenleme Elemanı, Satış Danışmanı, Mağaza Müdür Yardımcısı, Kasiyer, Muhasebe Personeli olarak sıralandırılabilir.

Armağan Oyuncak engelli alımı henüz yapılmamaktadır. Engelli adayların farklı iş ilanlarını araştırmalarını önermekteyiz. Engelli alımına yönelik iş ilanı açan pek çok mağaza bulunmaktadır. Bu ilana başvuru yapan adayların incelediği diğer firmalar; Toyzz Shop ve Hayal Dünyası Oyuncak’tır.

Grafik Tasarım Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
14 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Sosyal Medya Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
28 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Mağaza Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
31 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla(Bodrum)
Planlama Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
07 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Sevkiyat Elemanı
Son Başvuru Tarihi
28 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Açık Pozisyonlar

  • Genel Başvuru
  • Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi
  • Sekreter
  • Mağaza Müdürü
  • Depo ve Lojistik Planlama Şefi
  • Mağaza Satış Danışmanı

Armağan Oyuncak İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurularınızı ilanlar üzerinden, açık pozisyonlar için yapabileceğiniz gibi genel türden bir başvuru yaparak da, İnsan Kaynaklarının sizleri, niteliklerinize göre değerlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Bu doğrultuda Armağan Oyuncak iş başvurusu ancak firmanın resmi web sitesi üzerinden, İnsan Kaynakları sayfasından Armağan Oyuncak iş başvuru formu doldurularak yapılabilmektedir. Sonrasında tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Armağan Oyuncak Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*