Arena Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Arena Bilgisayar’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Arena Bilgisayar bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Arena Bilgisayar personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından biri olan Arena Bilgisayar, 1991 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar çok sayıda ortaklığa imza atan firmanın 10000’den fazla ortaklığı bulunmaktadır.

Ürettikleri çözümler ile dijital dünyaya yön vermektedir.  Kurulduğu andan itibaren hızlı bir şekilde büyümüştür ve büyümeye devam etmektedir. İstanbul Borsası’nda da hisse değerinin yüksek olması ile de dikkat çekmektedir. Dünya’nın her yerine ürünlerin satışı ve dağıtımını da yapmaktadır. 

Arena Bilgisayar iş başvurusu

Arena Bilgisayar İş İlanları

Arena Bilgisayar çözüm ürettiği çok sayıda alan ile her sektörün yanında olmaktadır. “ bulutum.com” sitesi ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklarken, “pencere.com” sitesi ile de İT ürünlerinin yönünü tamamen değiştirmiştir.

Çok farklı projelerde geliştirmesinin yanında finansal çözümler, teknik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Üst düzey teknolojisi ile yazılım ve bilgisayar mühendisleri başta olmak üzere çok sayıda kişi iş ilanlarını çok sıkı bir şekilde takip etmektedir. 

Arena Bilgisayar Nasıl Başvurulur?

Arena Bilgisayar iş ilanları çeşitli platformlar üzerinden yayınlanmaktadır. https://www.arena.com.tr/#/tr/hr-is-basvurulari sayfasına girerek başvuru sekmesi altındaki bilgileri doldurup göndererek başvurabilirsiniz. Ya da https://www.kariyer.net sayfasından girerek açık pozisyonları görebilir ve ilgili soruları yanıtladıktan sonra gönder sekmesine tıklamanız ile tamamlanmaktadır.

https://www.yenibiris.com/is-ilani/genel-basvuru/700736 sekmesinde de genel başvuruya istediğiniz zaman başvurarak özgeçmişinizi insan kaynaklarına ulaştırabilirsiniz. https://www.linkedin.com üzerimden de iş ilanlarını takip ederek başvurabilirsiniz. 

Başvuru yapabilmeniz için en az iki yıllık bu alanda eğitim bir yerden mezun olunması şartı aranmaktadır. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Yazılım Mühendisi: Çeşitli alanlarda sorunlara çözüm üretebilmek için yazılımlar geliştiren mühendislerdir. 
  • Bilgisayar Mühendisi: Hem yazılım hem de teknik sorunlara çözüm geliştiren ve yeni projeler üzerinde çalışan mühendislerdir.
  • Stajer Mühendis: Bu alanda kendini geliştirmek isteyen 3. Sınıf üniversite öğrencileri başvurabilmektedir. 
  • Operasyon Uzmanı: Çeşitli projeler yöneten ve süreci takip eden uzmanlardır. 
  • Bilgi Sistemleri Asistanı: Bilgileri yöneten ve ilgili süreci raporlayan, dosyalayan kişilerdir. 
  • İnsan Kaynakları: Çalışanların dosyalarını takip eden, özlülük işlemleri ve sigorta işlemlerini yapan, yeni personellerin alımından sorumlu departmandır.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 20

Çalışma Saatleri: Çalışma saatleri genellikle hafta içi 09:00- 18:00 arasında, cumartesi 09:00-13:30 ve Pazar günü tatil

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

Arena Bilgisayar Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*