Aon Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

aon-sigorta

Aon Sigorta personel alımı yapacak!

Aon Sigorta iş başvurusu yaparak sizde Aon Sigorta’ın gücünden güç alabilirsiniz. Aon Sigorta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aon Sigorta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aon Sigorta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Aon Avantajları:

Aon’nun en büyük avantajı, günümüz ekonomisinin en önemli konusu olan “insan ve risk”e geniş bakış açısıyla bakabilmesidir. Bu Aon’nun 120’den fazla ülkede yerleşik olması ve bu ülkelerde 65.000’nin üzerindeki çalışan sayısıyla mümkün olmaktadır.

Diğer avantajı ise müşteri odaklı çalışma prensibidir. Her Aon çalışanı, her mesai başlangıcında kendine şu soruyu mutlaka sorar: “ Bugün müşterime nasıl yardımcı olabilirim veya meslektaşıma nasıl yardımcı olmalıyım ki, o da müşterimize yardımcı olsun?”. Bu soruyu sorma amacımız, her müşterimizin kendine has ihtiyaçları olmasıdır. Bu ihtiyaçlar konusunda uzmanlaşmış yöneticilerimiz tarafından, sizi dinleyerek ve sizinle ortak gibi omuz omuza çalışılarak giderilmektedir. Ancak bu şekilde size ait özel riskler ortaya çıkartılıp, işinizde daha da başarılı olmanız için, şimdi veya gelecekte, yeni fırsatları keşfetmenize olanak sağlanabilir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                       Şehir
Muhasebe Uzmanı                        İstanbul
Senior Management Consultant İstanbul(Asya)
Asistan – Engelli                            İstanbul(Asya)
Bireysel Müşteri Temsilcisi         Ankara, İstanbul
Müşteri Yöneticisi(SME – Individual) İstanbul(Asya)
Bireysel Müşteri Yöneticisi          İstanbul(Asya)
Resepsiyonist                                 İstanbul(Asya)
Kıdemli Müşteri Yöneticisi           İstanbul

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*