Anadolubank Gişe Yetkilisi Alımı 2022

Anadolubank Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak

Anadolubank, Türkiye’nin geniş çevrelerce bilinen kurumları arasında yer alır. Bankanın bünyesinde çalışan insan sayısı, her geçen gün artarken; yeni açılan şubelerle bu durum sürekli desteklenir. anadolubank gişe yetkilisi alımı

 • Gişe yetkilisi
 • Yönetici
 • Hesap uzman
 • Müşteri temsilcisi
 • Güvenlik görevlisi

Gibi çalışma grupları, farklı kriterlere göre oluşturulur. Her grubun kendisine özgü oluşma aşaması ve değerlendirilme kriteri olur.

Gişe Yetkilisi ve Değerlendirme Aşaması

Gişe yetkilisi, belirtilen gruplar arasında bulunurken; bankayı direkt bir şekilde temsil eder. Gişe yetkilisi olmak isteyen kişi, yapacağı uygulamaların bilincinde hareket etmelidir ki olası hataları kendi kendine ödemek zorunda kalmasın.

 • Üniversite mezunu olan ve tercihen yabancı dil bilen
 • Askerliğini yapan ya da tecil ettiren
 • Çalıştığı alanda yükselmek isteyip, iyi bir kariyer hedefleyen
 • Daha önce bankanın sözlü mülakatından elenmemiş olan

Kişiler, gişe yetkilisi olabilmek için başvuru yapabilir. Belirtilen kriterler, gişe memuru olmayı garantilemez; fakat en azından ilk adım atılmış olur.

Gişe Yetkilisi Başvurusu

Gişe yetkilisi olabilmek için bankanın insan kaynaklarına yönelebilir veya online şekilde bankayla temasa geçebilirsiniz. Yapacağınız her iki işlem de sizin garanti ölçüde gişe memuru olmanızı sağlamaz; fakat daha önce de belirtildiği gibi ilk adım atılmış olur.

Gişe yetkilisi alımı için personel muhakkak mülakata tabi tutulur. Mülakat, sözlü şekilde personeli tanımak amacıyla yapılır ve personeldeki karakter özellikleri araştırılır. Mülakat boyu vereceğiniz ya da vermeyeceğiniz her cevap, sizin hakkınızda yapılacak değerlendirmeyi meydana getirir. Bu sebeple her şeyden önce sakin olmayı unutmayın, kendinizi emin bir şekilde ifade edin. Kendinize güvenerek vereceğiniz cevaplar, dürüst olduğunu takdirde muhakkak işinize yarar. Tabi o gün için iyi giyinmeyi, güzel kokmayı da ihmal etmeyin; zira yapacağınız iş, sosyal içerikli olmasıyla biliniyor.

Başvurmak için tıklayın.

7 Comments

 1. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
  GSM: (0)538 550 1458

 2. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.Sizinle çalışmaktan son derece memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

 3. ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME LİSANS MEZUNUYUM SİZİNLE ÇALIŞIP BANKA SEKTÖRÜNDE FIRTINALAR YARATMAK İSTİYORUM SAYGILAR SUNAR BANKACILIK SEKTÖRÜNDEKİ HAYATIMI SİZİNLE SÜRDÜRMEKTEN ONUR DUYARIM …

 4. 1989 doğumluyum.Üniversite işletme mezunuyum ve bankanızda çalışmak istiyorum lütfen olumlu yada olumsuz dönüş yapılmasını rica ediyorum olumsuz olması halinde nedenlerini bilmek isterim.

 5. Merhaba, 1991 doğumluyum uluslararası ilişkiler mezunuyum. Banka sektöründe ilerlemek istiyorum sizinle çalışmak isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*