Alpet Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

alpet

Alpet personel alımı yapacak!

Alpet iş başvurusu yaparak sizde Alpet’ın gücünden güç alabilirsiniz. Alpet personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Alpet eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Alpet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Altınbaş Holding Enerji Grubu şirketlerinden ALPET, Türkiye, KKTC ve Arnavutluk’ta faaliyet göstermekte ve bölgesel güç olma hedefi ile büyümeye devam etmektedir.

fatgpt

ALPET, K.K.T.C’de temellerinin atıldığı 1997 yılından itibaren, genç, dinamik ve sektörde tecrübeli ekibi ile faaliyette bulunduğu her ülkede hizmet ve ürün kalitesiyle fark yaratarak enerji sektöründe dinamikleri belirleyen firmalar arasına girmiştir.

2001 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan ALPET kısa zamanda akaryakıt dağıtım sektörünün önemli markalarından biri haline gelmiştir. Türkiye’nin en yüksek depolama kapasitesine sahip akaryakıt dağıtım şirketlerinden biri olan ALPET’in Kocaeli, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Batman’da dolum tesisleri, Antalya ve Marmara Ereğli’sinde ikmal noktası bulunmaktadır.

Türkiye genelinde 400’ün üzerinde istasyon ile faaliyet gösteren ALPET, istasyon ağını geliştirmek, verimliliğini artırmak üzere yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*