Akyazı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel İlanları 2023

Sakarya/Akyazı’da hizmet veren kurum sağlık hizmetlerine 1997 senesinde başlamıştır. Yılda yaklaşık olarak 350.000 ayaktan, 5.500 yatan hastaya 10.000 farklı kategori ve branşta hizmet vermektedir.  Kurumun çok sayıda birimi vardır. Bunların tümü alanında en yüksek teknoloji ile donatılmıştır.

Birçok branşta hizmet veren kurumun medikal personeli, alanında uzman olarak çözüm önerileri sunmaktadır. Ekip ruhuyla çalışan personelleri güler yüzle hastaların gereksinim ve beklentilerini karşılamaktadır. İnsana değer veren Akyazı Devlet Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının memnun kalması için tüm önlemleri almaktadır.

Akyazı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel İlanları

Akyazı Devlet Hastanesi İş İlanları

Akyazı Devlet Hastanesi bilime büyük bir önem vermektedir. Bu kapsamda uluslararası kapsamda tıp sektöründe oluşan gelişmeleri takip ederek halka sunmaktadır. Dolayısıyla dinamik yapısıyla her yıl gelişmektedir. Bu durum yeni personel gereksinimlerine neden olmaktadır.

Hastane bu sebeple yılın farklı dönemlerinde ilanlar vererek bunları karşılamaktadır. Resmi olduğu için duyurular da resmi nitelik taşımaktadır. Dolayısıyla müracaat etmek isteyenlerin ilan.gov.tr, İŞKUR ve Resmi Gazete gibi yerleri takip etmesi gerekir. İlanlar verildiğinde başvuru için gereken bilgilerin tümüne yer verilecektir.

Dolayısıyla adayların tek yapması gereken bunları incelemek ve başvurmaktır.

Akyazı Devlet Hastanesi Personel Alımı

Akyazı Devlet Hastanesi daha iyi hizmet verebilmek için personel alımları yapmaktadır. Bunların yılın farklı zamanlarında, resmi kanallar ile duyurulmaktadır. Alım yapılabilecek birçok pozisyon vardır.

Ancak bunlar genel olarak memur, sağlık, idari ve destek personeli şeklinde sınıflandırılmaktadır. Akyazı Devlet Hastanesi her birinde çok sayıda pozisyona sahiptir. Adayların ilanları takip ederek dikkatli değerlendirmesi, hangi koşulların arandığı incelenmelidir. Eğer olumlu dönüşler almak istiyorsanız, bilgi ve yetkinlikleriniz ile uyumlu pozisyonlara müracaat edilmelidir.

Kurum devlete bağlı sağlık kuruluşları arasında olduğu için bir takım personeller alınırken Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebilir.

2 Comments

  1. Ambulans şoförü olarak başvurmak için başvurmak istiyorum sertifikam herşeyin var 7 yıldır şoförüm Temel ilk yardım sertifikam vardir

  2. Ambulans şoförü olarak başvurmak istiyorum
    Yaşadığım yer Sakarya Karapürçek

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*