Aksigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Aksigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Aksigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Aksigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Aksigorta 1960 yılında kurulmuş, Sabancı Holding ve Belçika merkezli Ageas ortaklığında faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Türkiye genelinde 10 bölge müdürlüğü, hemen hemen 3000 bağımsız acente, 782 Akbank şubesi ve 5750 anlaşmalı kurum ile hizmet vermekte ve 664 kişiye istihdam sağlamaktadır. 

AkSigorta Personel Alımı

Aksigorta İş İlanları

Sektöründe en önde gelen firmalardan biri olması ve Türkiye genelinde faaliyet göstermesi gibi sebeplerle iş gücüne büyük katkı sağlayan Aksigorta, çalışanlarına sunduğu imkanlarla da oldukça gözde bir firmadır. Çalışma şekli hafta içi 08 ile 17 arasındadır ve hafta sonları çalışılmamaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Ticari Banka Satış Yöneticisi İstanbul (Tümü)
2 Kurumsal Banka ve Acente Satış İstanbul (Tümü), İzmir
3 Banka Satış Yöneticisi – İstanbul Avrupa Bölge İstanbul(Asya)

Bunların yanı sıra yemek ve servis hakları ve tam gün sağlık hizmetleri imkanlar dahilindedir. Ayrıca firma, çalışanlarına kurum katkılı bireysel emeklilik, anneler için kreş yardımı ve hayat ya da ferdi sigorta gibi imkanlar da sunmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Aksigorta bünyesinde çalışmak isteyenlerin ve bu anlamda iş ilanlarına başvurmak isteyenlerin kullanabileceği birkaç yöntem mevcuttur. Bu imkanlardan ilki kariyer.net internet sitesidir. Aksigorta iş ilanlarına kariyer.net internet sitesi aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir.

Aksigorta iş ilanlarına başvurmak için kullanılabilecek ikinci yöntem ise linkedin platformudur. Aksigorta’nın linkedin hesabından ilgili açık pozisyonlara başvurabilmektedir. Bu anlamda firmanın adaylardan istediği belirli bazı temel hususlar mevcuttur. Bu hususlar şöyle sıralanabilir:

  • 18 yaşından gün almış olmak.
  • 30 yaşından küçük olmak. Bazı pozisyonlar için bu kriter aranmamaktadır.
  • Erkek adaylar için askerliği yapmış olmak ya da 2 yıl tecilli olmak.
  • Yüz kızartıcı suçlardan ceza almamış olmak ya da hali hazırda süren bir kovuşturmanın olmaması.

Eğitim seviyesi ise ilanı verilen pozisyona göre değişmekle birlikte en az lise mezunu olan adaylara yönelik iş ilanları mevcuttur.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Sigorta Uzmanı: Sigorta poliçelerinin satış öncesi ve sonrası işlemlerini yerine getiren uzman kişi.
  • Sigorta Danışmanı: Bireylere ya da kuruluşlara hitap eden sigorta poliçelerinin kontrolünü yapan, bu poliçeleri analiz ederek eksik ya da hatalı durumları tespit ederek tavsiyelerde bulunan kişi.
  • Sigorta Eksperi: Sigorta kapsamında olan risklerin gerçekleşmesi sonucunda ortaya çıkan hasarı ve kaybı, bu durumun nedenlerini ve niteliklerini belirleyen bağımsız kişi.

Aksigorta Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*