İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aksa Akrilik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Aksa Akrilik Personel Alımı Yapacak

Aksa Akrilik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Aksa Akrilik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Aksa Akrilik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. çalışanlarına karşı insan onuruna yakışır bir çalışma ortamını sağlamayı kurumsal değerlerine katmıştır. Ayrıca çalışan haklarına saygılı, ayrımcılığa izin vermeyen küresel insan hakları ilkelerini özümseyen bir firmadır.

Hızla artan yatırımları ve yeni projeleri ile bünyesinde çalışmak için işçi , personel ve staj elemanları yapan Aksa, bünyesinde geliştirdiği kariyer yönetimi ve performans değerlendirme çalışmaları ile aynı zamanda çalışanların karar alma mekanizmalarını teşvik etmektedir.

Aksa Akrilik Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Akrilik elyaf üretiminde Dünya lideri olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. hızla büyüyen istihdam kapasitesi için işçi ve personel alımı yapıyor. Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. 1986 da Türkiye de kurulan ilk akrilik elyaf üretici firmasıdır.

5 kıtada 50 ülkede hizmet vermekte yeni yatırımlar ve projeleri doğrultusunda müşterilerine daha hızlı ve kaliteli işine özen gösteren özverili ve takım çalışmalarına uygun  personelleri ile kalitesini uzun yıllar sürdürmek istiyor. Sizde Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. bünyesinde deneyimli personeller arasında yer alabilirsiniz.

Doğru iş için doğru personeller alımı yapmak için aşağıdaki değerlendirmeleri uygulayarak açık pozisyonlara uygun elemanlar seçilmekte

  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Değerlendirme Merkezi Uygulamaları
  • İngilizce Seviye Belirleme Sınavı
  • Kişilik Envanteri

Yapılan bu değerlendirmelerin biri veya bir kaçı ile personellerin bilgi, beceri ve niteliklerine uygun pozisyonlara yerleştirmeleri sağlanmakta.

İşe alım ve yerleştirme sürecimizde; kurum kültür ve değerlerimize uygun, işin ve pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliklere sahip, şirketimizi geleceğe taşıyacak adayların kazanılarak, şirket strateji ve hedeflerine ulaşılması amaçlanmaktadır.

Aksa Akrilik İş İlanları

Aksa Akrilik iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İç Denetim Uzmanı: İç kontrol politikasının belirlenmesi ve gözden geçirme çalışmalarında yer almak, İç kontrol faaliyet planlarına göre yıllık kontrol faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, İç Kontrol faaliyetini nesnel ve hiçbir etki altında kalmaksızın gerçekleştirilmesini ve raporlanması, Kontrol veya katkıda bulunulan çalışma veya projeler esnasında genel anlamda uyumsuzluklara neden olan faktörlerin belirlenmesi ve iyileştirmeye yönelik eylemlerin önerilmesine destek olmak, Çalışmalar sırasında ve sonrasında yönetime, sözlü ve/veya yazılı sunumlar yapmak, uyumsuzlukları tartışmak ve düzeltici eylemler önermek, İhtiyaç ve talep halinde şirket içerisinde gerçekleştirilen çalışma ve/veya projelere destek olmak, danışmanlık vermek, Şirket politika, prosedür ve talimatlarına uyum konusunda ad hoc denetimler yapmak Denetim komitesine gerekli raporlama çalışmalarını yapmak.

Bakım Mühendisi: Tekstil Direktörlüğü genelinde tüm tesislerin, makine ve teçhizatları üzerinde bulunan elektrik, elektronik ve enstruman ekipmanların bakım faaliyetlerinin belirlenmesi, planlı ve arızi bakımlarının takibini yapmak Makine ve ekipman bakımı esnasında kullanılacak yedek parça, malzeme ve sarf malzeme takibinin yapmak Makine ve tesisatların enerji verimliliğini sağlamak, Enerji verimliğini yükseltecek projeler üretmek ve proje çalışmalarına katılmak, Makina ve ekipmanların devamlı ve yüksek performansla çalışmasını sağlamak, Üretim kalite ve kapasitesini arttırmak için, proje ve montaj çalışmalarında bulunmak. Ölçüm ve kontrol teçhizatlarının kalibrasyon sistemi ile yapılan çalışmaları takip ederek yönetmek. Elektrik & Elektronik Bakım Ekibine liderlik etmek. İşçi sağlığı ve İş güvenliği konularında bölümü ile ilgili yürütülen çalışmaları yönetmek.

Aksa Akrilik İş Başvurusu Formu

Aksa Akrilik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Aksa Akrilik iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. işe alınmak, personeli olmak veya staj yapmak için hazırlayacağınız Öz geçmişli bir CV niz ile (kariyey.net) den ulaştıra bilir veya fabrikadan alacağınız başvuru formunu doldurarak ilgi pozisyonlarda almış olduğunuz eğitim sertifikalarını ve belgelerini de ek olarak sunabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir