Adoksan Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

adoksan-tekstil

Adoksan Tekstil personel alımı yapacak!

Adoksan Tekstil iş başvurusu yaparak sizde Adoksan Tekstil’ın gücünden güç alabilirsiniz. Adoksan Tekstil personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Adoksan Tekstil eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Adoksan Tekstil insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                             Şehir
Proje Kalite Sorumlusu       İstanbul(Asya)
Kalite Kontrol Teknikeri     İstanbul(Asya)
Proses Kalite Müdürü         İstanbul(Asya)
İdari Amir                             İstanbul(Asya)

1986 yılında döşemelik kumaş satışı amacıyla Adıgüzeller adı altında faaliyete başlayan firmamız 1997 yılında yapmış olduğu yatırımlarla Adoksan Tekstil San. ve Tic. A.Ş. adı altında döşemelik kumaş üretimine geçmiştir. Her geçen yıl yaptığı yatırımlarla makina parkurunu ve ürün çeşitliliğini geliştiren firmamız son olarak 2011 yılında yapmış olduğu boyahane yatırımı ile kendi iplik ve kumaşını kendi bünyesinde boyamaya başlamış olup , hemen hemen bütün işlemleri kendi bünyesinde yapan entegre bir tesis haline gelmiştir.

Şu anda,son teknolojiye sahip jakarlı dokuma makinaları , şönil , büküm ve fantezi iplik makinaları , bobin ve kumaş boya makinaları , bitim işlemi ve tuşe makinaları ile Bursa Nilüfer Organize sanayi bölgesinde , 18.500 m² kapalı alana kurulu tesisinde 35 den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Dünya marketlerini takip eden genç ve yetenekli kadrosuyla ve son teknolojiyi kullanan arge ve desen departmanıyla döşemelik, perde ve dekorasyon amaçlı kumaş üretimini yapmakta olan Adoksan , en iyi kaliteyi , en iyi servisle birleştirerek dünya marketlerine ihracat yapmaktadır.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*