Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Adana Türkiye’nin en kadim şehirleri arasında bulunur ve geçmişten aldığı sorumluluk ile geleceğe yol alırken oldukça yoğun nüfus popülasyonunu da ev sahipliği yapar. Şehrin: tarım, sanayi, turizm gibi birbirinden farklı gelir kalemleri bulunur. Bu kalemler, ayrı eğitim gruplarında yer alan sayısız yurttaşımıza iş imkanı tanır.

Adana Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde açılan personel boşluğunu doldurmak için yeni işçi alımlarına giderken; her mevki adına ayrı vasıflar talep eder.

Servis şoförü, aşçı, temizlik görevlisi, çağrı merkezi temsilcisi gibi ayrı iş grupları büyükşehir belediyesinin işçi alımı ilanında yer alır. Bu pozisyonlarda yer alabilmek adına büyükşehir ile irtibata geçmeniz gerekirken; telefon yoluyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Adana Büyük Şehir Belediyesi Personel Alımı

Adana Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları

Seyhan Belediyesi Personel Alımı

Seyhan Belediyesi, Adana’nın en kalabalık ilçesini yöneterek 700 binden fazla kişiye yaşam alanı paydası verir. Belediye, son dönemde doğan işçi açıklarından dolayı: güvenlik görevlisi, aşçı, servis şoförü, teknisyen başta olmak üzere birçok personel alımı yapacaktır. Belediyeyi telefon yoluyla arayarak personel açığından yararlanabilir ve belediyede çalışma imkanını elde etmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Yüreğir Belediyesi Personel Alımı

Yüreğir Belediyesi, Adana’nın en kalabalık ikinci ilçesine ev sahipliği yapar ve ilçe genelinde yaklaşık olarak 420 bin kadar yurttaşımız hayat sürer. Belediyede doğan kadro açığı, halkla ilişkiler ile idari işler bölümünde yoğun olarak görülür. Belediyedeki mevcut açığı doldurabilmek maksadıyla başvuru yapabilmek için Yüreğir Belediyesi’nin telefonlarını arayabilirsiniz. Ayrıca belediyeye e-posta atarak da iletişime geçebilmeniz mümkün.

Çukurova Belediyesi Personel Alımı

Çukurova, Anadolu’nun bereketli topraklarını yurdun dört köşesine sebze ve meyve olarak dağıtır. Her yıl bölgeye göç eden işçiler, çoğu zaman bölgenin güzelliğine kapılarak burada kalmayı seçer. Çukurova Belediyesi, dönemsel artan nüfusa göre işçi alımı gerçekleştirmek için halkla ilişkiler ve idari işler bölümünde personel alımı yapar. Ayrıca belediyenin çağrı merkezi de işçi açığının sıkça yaşandığı yerler arasında bulunur.

Ceyhan Belediyesi Personel Alımı

Ceyhan, Adana’nın yoğun nüfuslu ilçeleri arasında yer alır ve buna göre ilçede personel eksikliği yaşanan bazı alanlar bulunur. Belediye, bünyesinde çalıştırmak üzere teknik personel alımı gerçekleştirirken; aynı zamanda elektronik bölümünde çalışan bireylere de ihtiyaç duyar. Tabi bunun yanında servis şoförü ve aşçı açığı da sıkça görülür. Belediyede çalışabilmek için telefon ile e-posta servisini kullanarak ilk adımı atabilirsiniz.

Sarıçam Belediyesi Personel Alımı

Sarıçam Belediyesi, son dönemde gerçekleştirilen atılım hamleleri ile eski dönemlere nazaran daha popüler hale gelerek ilçedeki istihdam alanını genişletir. Belediye, yapmış olduğu kültürel faaliyetler ile hem halın sosyal gelişimini hem de mevcut işçi açığını dikkate alan çalışmalar yapıp; halkın kendisine gösterdiği ilgiyi karşılamaya çalışır. Belediye bünyesinde doğan açık pozisyonlarda yer almak için belediyeyle irtibata geçebilirsiniz. Aşçı, güvenlik görevlisi, muhasebeci, bilgisayar uzmanı gibi pozisyonlar; son dönemde rağbet görüyor.

Kozan Belediyesi Personel Alımı

Kozan, Adana’nın son dönem içerisinde gelişen; fakat geçmişte dahi önemli bir alanı karşılayan bölgeleri arasında bulunur. Kozan Belediyesi, sosyal yardım platformunda çalışmak üzere personel alımı talep ederken; aynı zamanda sekreter, güvenlik görevlisi, muhasebeci, hemşire pozisyonları için de ilan veriyor. Belediyenin bünyesinden çalışabilmek adına bazı şartları yerine getirmeniz ya da sizden beklenen performansı düzen şekilde uygulamanız gerekir. Gerekli bilgi, belediyeyi aramanızla size verilecektir.

Bilgi ve başvuru için tıklayın.

Personelalimi.gen.tr adresinde yapılan güncel Adana iş ilanlarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız sayfamızı beğenebilirsiniz.

https://www.facebook.com/personelalimihaberleri/

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

127 Comments

  • recep

    Adana.yuregirde oturmaktayim belediyenizde.beden.iscisi.olsrak çalismak istiyorum+ehliyetimde.var lutfen yardimci olursaniz sevinirim veya nereye muracat ediliyor yardimci olun

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir